76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

JAV doleris atsitraukė iš 2 metų aukštumų

Rugsėjis 09, 2019 15:18

Praėjusią savaitę investuotojai rinkose buvo nusiteikę ganėtinai optimistiškai, todėl saugūs aktyvai nuvertėjo, tame tarpe ir JAV doleris. Didesnį rizikos apetitą paskatino naujienos iš politinio gyvenimo, kur Anglijos Parlamentui pavyko užkirsti kelią pasitraukimui iš Europos sąjungos be susitarimo bei JAV prezidento optimizmui dėl progreso derybose su Kinija.

Didžiausios pasaulio ekonomikos duomenys išlaikė ankstesnes tendencijas. Pramonės sektoriaus vadybininkų pirkimo indeksas ISM buvo 49.1 punktai ir sufleravo apie korekcines nuotaikas šiame verslo segmente. Indeksą sudarantys mažesni komponentai, tokie kaip darbuotojai bei nauji užsakymai, abu rodė traukimąsi ir atitinkamai siekė 47.4 ir 47.2 punktus. Bendrai šalies darbo rinka išliko stipri ir rugpjūčio mėnesį buvo sukurta 130 tūkstančių naujų vietų. Daugiausiai pridėjo valstybės institucijos, o pramonės sektoriaus įmonės rodė arba stagnaciją ar mažą susitraukimą, kas sufleruoja, kad verslo nuotaikos persiduoda ir darbo rinkos tendencijoms. Taip pat spaudos konferencijoje kalbėjo JAV centrinio banko vadovas Jerome Powell, kuris išlaikė ankstesnį toną ir sakė, kad nariai yra pasirengę reaguoti į besikeičiančias ekonomines sąlygas rinkoje, ką daugelis investuotojų interpretavo kaip planuojamą palūkanų normos mažinimą rugsėjo mėnesio susirinkimo metu.

Pagrindinė valiutų pora EUR/USD atsispyrė nuo žemiausio taško nuo 2017 metų gegužės. Tarp gerų naujienų buvo, kad Italijoje pavyko suformuoti naują koalicinę vyriausybę, kuomet prie populistinės partijos Penkios žvaigždės prisijungė Demokratų partija. Iš naujos vyriausybės tikimasi geresnių santykių su Europos sąjunga ir didesnės drausmės šalies finansuose. Tarp ekonominių rezultatų buvo pramonės sektoriaus vadybininkų pirkimo indeksai, kurie išliko neigiamoje teritorijoje. Europos ir Vokietijos duomenys atitinkamai buvo 47.0 ir 43.5 punktai, tačiau taip pat mažesnius nei 50 punktų rezultatus rodė Italija bei Ispanija. Europos mažmeninės prekybos apimtys didėjo 2.2% ir sufleravo, kad vartotojai vis dar išlieka nusiteikę teigiamai. EUR/USD pora savaitės prekybą baigė pakilusi 0.4%.

Svarbiausia Azijos pora USD/JPY neženkliai brango, nepaisydama JAV dolerio tendencijų. Tarp ekonominių duomenų buvo pramonės sektoriaus vadybininkų pirkimo indeksas, kurio vertė nukrito iki 49.3 punktų ir sufleravo apie besitęsiančius sunkumus eksportuojančioms šalims. Namų ūkių išlaidų didėjimas sulėtėjo iki 0.8% per metus. USD/JPY savaitės prekybą pabaigė pakilusi 0.6%.

Didžiosios Britanijos svaras pasižymėjo pozityviomis nuotaikomis, kuomet Boriso Johnsono planai pasitraukti iš Europos sąjungos be susitarimo sužlugo. Parlamente vyko balsavimas ir jo metu buvo priimtas įstatymas įpareigojantis premjerą prašyti Brexit termino pratęsimo, jeigu nebus pasiektas susitarimas ir patvirtintas Anglijos parlamentarų. Tuomet B. Johnsonas paskelbė balsavimą dėl išankstinių Parlamento rinkimų, tačiau jis buvo atmestas, kuomet mažiau nei pusė Parlamento narių pasisakė už šį pasiūlymą. Kad jis būtų patvirtintas reikėjo daugiau nei dviejų trečdalių pritarimo. Tarp ekonominių duomenų buvo pramonės vadybininkų indeksas, kuris siekė 47.4 punktus.GBP/USD prekybą pabaigė pakilusi 1.0%.

Ši savaitė prasidės Japonijos antro ketvirčio ekonomikos augimo, Vokietijos ir Kinijos tarptautinės prekybos rezultatais bei Anglijos pramonės apimčių pokyčiais. Antradienį bus skelbiami Italijos ir Prancūzijos pramonės apimčių rezultatai bei Didžiosios Britanijos darbo rinkos rodikliai. Trečiadienį svarbių duomenų nesuplanuota. Ketvirtadienį dėmesys nukryps į Europos centrinio banko susirinkimą ir jame priimtus sprendimus, kurių gali būti nemažai ir jie tikėtina turės įtaką valiutų rinkos kintamumui. Taip pat bus skelbiami JAV infliacijos rodikliai. Penktadienį bus laukiami JAV mažmeninės prekybos duomenys.

Remiantis Admiral Markets rinkos nuotaikos duomenimis, EUR/USD poroje ilgąsias pozicijas turi 47% investuotojų (krito -35 procentiniais punktais lyginant su praėjusios savaitės duomenimis). Pagrindinėje Azijos poroje USD/JPY 45% investuotojų turi ilgąsias pozicijas (krito -11 procentinių punktų). GBP/USD poroje 53% dalyvių tikisi kilimo (krito 6 procentiniais punktais). Tokie rinkos duomenys interpretuojami kaip priešingas indikatorius, todėl tikėtinas EUR/USD ir USD/JPY kilimas bei GBP/USD nuvertėjimas. Pozicionavimo duomenų analizę reikia derinti su fundamentinėmis projekcijomis bei technine analize.

Šaltiniai: bloomberg.com, reuters.com, Admiral Markets MT4 Supreme Edition, investing.com

Rinkos nuotaikos. Stebėkite pagrindines valiutų poras stebėdami kitų prekiautojų pirkimo ir pardavimo pozicijas.

Šaltinis: Rinkos nuotaikos 2019 metų rugsėjo 9 d., Admiral Markets Rinkos nuotaikos - Pagrindinės valiutų poros ir auksas

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.