Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:500 Mažmeninės prekybos klientams
 • Kintamumo apsauga
 • Apsaugos nuo neigiamo sąskaitos balanso politika
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • FSCS apsauga
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • Garantijų fondas
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • ICF apsauga
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

JAV doleris brango po gerų šalies ekonomikos rodiklių

Spalis 08, 2018 11:15

Praėjusią savaitę valiutų rinkose ir toliau dominavo JAV dolerio kilimo tendencija. Geri duomenys iš didžiausios pasaulio ekonomikos ir agresyvi Jerome Powell kalba apie tolimesnę monetarinę politiką paskatino investuotojus išlikti pirkėjais JAV dolerio atžvelgiu.

JAV centrinio banko vadovas sakė, kad itin atidžiai sekama šalies darbo rinka, kuri rodo žemą nedarbo lygį ir nuosekliai spartėjantį darbo užmokesčio augimą, tačiau nepaisant to, banko narių nuomone ši tendencija neturėtų paskatinti spartaus kainų augimo šalyje. Jerome Powell minėjo, kad esama monetarinė politika yra nuosekli banko tikslui išlaikyti infliaciją ties 2% lygiu, tačiau nepateikė užuominų apie tolimesnius palūkanų didinimus. Investuotojai kalbą įvertino kaip agresyvią ir lūkesčiai pamatyti jau ketvirtąjį palūkanų didinimą gruodžio mėnesį išlieka dideli priskiriant 75% tikimybę.

Ekonominiai duomenys JAV išliko stiprūs ir viršijo kitų išsivysčiusių šalių rezultatus. Daugiausiai dėmesio savaitės pradžioje sulaukė pramonės sektoriaus vadybininkų pirkimo indeksas ISM, kuris neženkliai pasikoregavo iki 59.8 punktų, tačiau išliko sparčios plėtros zonoje. Kainų komponentas koregavosi, tačiau ir toliau buvo stipriausias, kas sufleruoja apie augantį kainų spaudimą gamintojams, kurie tikėtina kainų įtaką laipsniškai perduos ir pirkėjams. Tuo tarpu savaitės pabaigoje daug investuotojų dėmesio pritraukė šalies darbo rinkos rodikliai. Naujai sukurtų darbo vietų skaičius siekė 134 tūkstančius ir nuvylė rinkos lūkesčius, kurie siekė 185 tūkstančius. Šiam rezultatui didelę įtaką turėjo rugsėjo mėnesį siautęs uraganas Florence, kuris privertė žmones likti namuose ir laikinai sulėtino darbo rinką. Tarp gerų naujienų buvo darbo užmokesčio augimas, kuris siekė 2.8% per metus ir tai buvo jau ketvirtas mėnesis iš eilės arba geriausias rezultatas nuo finansų krizės, kuomet augimo tempas yra didesnis arba išsilaiko ties 2.8% lygiu.

Pagrindinė valiutų pora EUR/USD atspindėjo JAV dolerio tendencijas ir nukrito iki žemiausio taško nuo rugpjūčio pabaigos. Politinėje arenoje ir toliau dominavo Italijos naujienos, kur šalies politikai diskutavo apie šalie biudžeto tikslus ateinantiems metams. Šalie pareigūnai planuoja, kad Italijos biudžeto deficitas 2019 metais sieks 2.4% nuo BVP, o bendras įsiskolinimo lygis bus 130% nuo BVP, kas yra antras pagal dydį visoje Europoje po Graikijos. Taip pat Italija sumažino šių metų ekonomikos augimo prognozę nuo 1.5% iki 1.2%. Tarp ekonominių naujienų investuotojai stebėjo pramonės sektoriaus vadybininkų pirkimo indekso rezultatus, kurie nuvylė lūkesčius, nes nukrito nuo iki 53.2 punktų ir buvo žemiau 54.6 lygio praėjusį mėnesį. Indekso rezultatai sufleruoja apie prastėjantį sentimentą Senajame žemyne, kuomet nuo sausio mėnesio 60.6 punktų lygio rezultatai nuosekliai krenta. Tuo tarpu žemyno mažmeninės prekybos augimas siekė 1.8% ir buvo stipriausias nuo pat balandžio mėnesio. EUR/USD savaitės prekybą baigė nukritusi -0.7%.

Svarbiausia Azijos pora USD/JPY ir toliau demonstravo didelį kintamumą, tačiau augimo tendenciją pakeitė konsolidacija. Savaitė viduryje pakilusi iki 114.5 lygio ir aukščiausio taško nuo 2017 metų lapkričio, pora vėliau nuvertėjo. Tarp ekonominių duomenų investuotojai stebėjo pramonės sektoriaus vadybininkų pirkimo indeksą, kuris buvo 52.5 punktai ir išliko stabilus jau penktą mėnesį iš eilės ir sufleravo apie nuoseklų ekonomikos augimą. Geras tendencijas patvirtina ir namų ūkių vartojimo augimas, kuris siekė 2.8% per metus bei 0.9% metinis darbo užmokesčio kilimas. USD/JPY savaitės prekybą pabaigė nepakitusi.

Didžiosios Britanijos svaras užfiksavo vieną geriausių rezultatų. Europos sąjungos derybininkui spaudos konferencijoje pasakius, kad ruošiamasi Anglijai pateikti pagerintą pasiūlymą dėl tarptautinės prekybos, kokio ji dar nebuvo gavusi, investuotojai tai priėmė itin optimistiškai. Anglijos pozicijas dėl šio pasiūlymo vis dar lieka neaiški bei susitarimas dėl pasienio su Airija išlieka neišspręstas. Tarp ekonominių duomenų buvo pramonės vadybininkų pirkimo indeksas, kuris pakilo nuo 53.0 iki 53.6 punktų ir sufleravo bent apie laikiną ekonomikos augimo spartėjimą. GBP/USD prekybą užbaigė pakilęs 0.7%.

Ši savaitė prasidės duomenimis iš Vokietijos, kur bus skelbiami pramonės apimčių pokyčiai. Antradienį dėmesys išliks Vokietijoje, kur investuotojai lauks šalies tarptautinės prekybos rodiklių. Trečiadienį rinkos dalyviai stebės Anglijos statybų ir pramonės sektoriaus apimčių pokyčius. Ketvirtadienį sulauksime Europos centrinio banko ataskaitos iš narių susirinkimo dėl monetarinės politikos, o JAV bus skelbiami infliacijos rodikliai. Penktadienį bus stebimi Vokietijos infliacijos ir Europos pramonės duomenys.

Remiantis Admiral Markets rinkos nuotaikos duomenimis, EUR/USD poroje ilgąsias pozicijas turi 49% investuotojų (kilo 3 procentiniais punktais lyginant su praėjusios savaitės duomenimis). Pagrindinėje Azijos poroje USD/JPY 29% investuotojų turi ilgąsias pozicijas (+12 procentinių punktų). GBP/USD poroje 45% dalyvių tikisi kilimo (-16 procentinių punktų). Tokie rinkos duomenys interpretuojami kaip prieštaringas indikatorius, todėl tikėtinas USD/JPY ir GBP/USD brangimas, o EUR/USD poroje sentimentas kol kas išlieka subalansuotas. Pozicionavimo duomenų analizę reikia derinti su fundamentinėmis projekcijomis bei technine analize.

Šaltiniai: bloomberg.com, reuters.com, Admiral Markets MT4 Supreme Edition, investing.com


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 85% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.