Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:500 Mažmeninės prekybos klientams
 • Kintamumo apsauga
 • Apsaugos nuo neigiamo sąskaitos balanso politika
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • FSCS apsauga
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • Garantijų fondas
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • ICF apsauga
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

JAV doleris konsolidavosi

Rugsėjis 17, 2018 11:31

Praėjusią savaitę JAV doleris neženkliai nuvertėjo, tačiau kintamumas buvo mažas ir valiuta išliko paskutinių mėnesių prekybos rėžyje. Donaldas Trumpas ir toliau aktyviai komentavo savo poziciją prekybos karo tema savo Twitter paskyroje, o rinkoje buvo kalbama, kad prezidentas liepė tęsti pasiruošimą papildomiems importo tarifams, kurie apmokestintų prekes iš Kinijos, kurių metinė vertė siekia 200 milijardus JAV dolerių.

Ekonominiai duomenys didžiausioje pasaulio ekonomikoje buvo stiprūs, tačiau ne visi pateisino rinkos dalyvių lūkesčius. Rugpjūčio mėnesio duomenimis metinė infliacija siekė 2.7% ir lėtėjo nuo 2.9% lygio praėjusį mėnesį. Mažmeninių pardavimų duomenys taip pat nuvylė investuotojų prognozes, mėnesis augimas siekė 0.1%, kuomet buvo laukta 0.4%. Tarp analitikų verda diskusija, ar Donaldo Trumpo įgyvendintos mokesčių reformos efektas jau praranda pagreitį ir ekonominiai duomenys ateinančiais mėnesiais gali vis dažniau nuvilti rinkos lūkesčius. Tarp pozityviausių rodiklių buvo pramonės produkcijos augimas, kurios metinis pokytis siekė 4.9% ir buvo sparčiausias nuo pat 2010 metų gruodžio. Prie gero rezultato prisidėjo karštos rugpjūčio dienos, kuomet žmonės intensyviai naudojosi oro kondicionieriai, o jie didino elektros gamybą ir vartojimą.

Pagrindinė valiutų pora EUR/USD brango ir ketvirtadienio prekybos sesijos metu buvo pasiekusi aukščiausią lygį per paskutines 2 savaites. Prie pozityvaus sentimento daug prisidėjo Europos centrinio banko spaudos konferencija, kurios metu Mario Draghi sakė, kad žemyno ekonominiai rodikliai leidžia tikėtis, kad kainų augimas išsilaikys, o tai suteiks sąlygas didinti palūkanų normas kaip ir planuota 2019 metų antroje pusėje. Nepaisant to, centrinis bankas sumažino ekonomikos augimo prognozę argumentuodamas intensyvėjančiais prekybos karais ir besivystančių rinkos krizėmis. Ekonominiai rodikliai buvo įvairūs: ZEW indeksas tiek Vokietijoje, tiek Europoje viršijo rinkos lūkesčius, nors išliko neigiamas, darbo rinkos parametrai gerėjo ir užimtumas augo, tik pramonės augimas sulėtėjo ir siekė -0.1% per metus. EUR/USD savaitės prekybą baigė pakilusi 0.6%.

Svarbiausia Azijos pora USD/JPY demonstravo teigiamą tendenciją ir brango nepaisant gan silpno sentimento iš JAV dolerio. Ryškių politinių naujienų nebuvo, todėl investuotojai sekė ekonominius rodiklius, kurie buvo pozityvūs. Bankų skolinimas augo 2.2% per metus, kas didino likvidumą šalyje ir palaikė ekonomikos augimą, kuris rugpjūčio mėnesio duomenimis siekė net 3.0% per metus. USD/JPY savaitės prekybą pabaigė pakilusi 1.0%.

Didžiosios Britanijos svaras ir toliau rodė pozityvią tendenciją ir intensyviausiai brango tarp pagrindinių porų. Pagrindinis Europos sąjungos derybininkas sakė žurnalistams, kad tikisi pasiekti susitarimą iki oficialaus termino pabaigos, kas paskatino rinkos dalyvių optimizmą. Ekonominiai rodikliai buvo įvairūs: statybų apimtys didėjo 3.5% per metus, pramonės 1.1%, o darbo užmokestis augo 3.9%. Taip pat vyko centrinio banko susirinkimas, kurio metu buvo nuspręsta palikti palūkanų normas nepakitusias, kas nenustebino investuotojų, nes palūkanos buvo pakeltos paskutinio susitikimo metu. GBP/USD prekybą užbaigė pakilęs 1.2%.

Ši savaitė prasidės naujienomis iš Europos, kur bus skelbiami Senojo žemyno infliacijos rodikliai. Antradienį svarbių duomenų nesuplanuota. Trečiadienį laukiami Japonijos tarptautinės prekybos indikatoriai bei šalies centrinio banko spaudos pranešimas, o vėliau bus skelbiami Anglijos kainų augimo duomenys. Ketvirtadienis sužinosime Jungtinės karalystės mažmeninės prekybos rodiklius. Penktadienį bus laukiami Japonijos infliacijos duomenys bei preliminarūs vadybininkų pirkimo indeksai pagrindinėse ekonomikose.

Remiantis Admiral Markets rinkos nuotaikos duomenimis, EUR/USD poroje ilgąsias pozicijas turi 56% investuotojų (kilo +6 procentiniais punktais lyginant su praėjusios savaitės duomenimis). Pagrindinėje Azijos poroje USD/JPY 29% investuotojų turi ilgąsias pozicijas (-21 procentinis punktas). GBP/USD poroje 48% dalyvių tikisi kilimo (-11 procentiniai punktai). Tokie rinkos duomenys interpretuojami kaip prieštaringas indikatorius, todėl tikėtinas EUR/USD poros pigimas ir GBP/USD bei USD/JPY brangimas. Pozicionavimo duomenų analizę reikia derinti su fundamentinėmis projekcijomis bei technine analize.

Šaltiniai: bloomberg.com, reuters.com, Admiral Markets MT4 Supreme Edition, investing.com


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 85% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.