76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

JAV doleris nuvertėjo po centrinio banko vadovo kalbos

Rugpjūtis 26, 2019 18:10

Praėjusi savaitė finansų rinkose buvo ganėtinai rami ir didžiąją laiko dalį kintamumas buvo nedidelis. Tik penktadienio popietę verčių pokyčiai išaugo, kuomet JAV centrinio banko vadovas Jerome Powell sakė kalbą apie šalies ekonominę situaciją ir banko monetarinę politiką Jackson Hole simpoziume. Banko nuomone, JAV ekonominė padėtis išlieka gera ir palanki, nors rinkoje yra nemažai materialių rizikų, kurios kelia grėsmę pozityvioms tendencijoms. J. Powell iš savo kalbos išėmė frazę apie palūkanų normos korekciją viduryje verslo ciklo, ką rinkos analitikai suprato kaip pasiruošimą jas toliau mažinti. Šiuo metu rinkos dalyviai yra įskaičiavę 100% tikimybę dėl palūkanų normos kritimo 0.25% rugsėjo mėnesio susirinkimo metu.

Didžiausios pasaulio ekonomikos duomenys buvo įvairūs. Daug dėmesio sulaukė preliminarus pramonės sektoriau vadybininkų pirkimo indeksas, kurio vertė nukrito nuo 50.4 iki 49.9 punktų ir pateko į neigiamą zoną pirmą kartą nuo 2019rugsėjo. Tai rodo, kad šalies pramonė ir toliau susiduria su sunkumais išlaikyti stabilias apimtis ir tikėtina, kad ateinančiais ketvirčiais sektorius užfiksuos traukimąsi. Tai pat investuotojai ima kalbėti, kad pramonės sulėtėjimas galimai persiduos ir paslaugų sektoriaus sentimentui, kuris sudaro ženkliai didesnę dalį šalies ekonomikos dalį. Tuo tarpu nekilnojamo turto tinka rodė pozityvias tendencijas ir neženklų augimą po daug mėnesių neigiamų rezultatų.

Pagrindinė valiutų pora EUR/USD atspindėjo JAV dolerio tendencijas ir savaitės pirmoji pusė buvo labai rami, tačiau penktadienį poros vertė ženkliai augo dėl JAV dolerio nuvertėjimo. Nerimas dėl Italijos išlieka, nes šalies premjeras Giuseppe Conte pranešė apie atsistatydinimą, o Matteo Salvini, Italijos vidaus reikalų ministras, kad jo vadovaujama partija "Lyga" traukiasi iš valdančiosios koalicijos, ir tikėtina, kad esama valdžia nesugebės surinkti naujos, todėl reikės skelbti naujus Parlamento rinkimus. Tarp ekonominių duomenų Senajame žemyne buvo preliminarus pramonės sektoriaus vadybininkų pirkimo indeksas, kuris rodė labai neženklų kilimą tiek Vokietijoje, tiek bendrai Europoje, tačiau abu išlieka ženklaus traukimo zonoje. Infliacija Europoje sulėtėjo nuo 1.3% iki 1.0%. Taip pat Vokietija kalbėjo apie galimą ekonomikos skatinimą, jeigu situacija ir toliau blogėtų, o finansuoti šiai programai būtų skolinamasi rinkoje, kurios poreikį patikrino praėjusią savaitę išleisdama 30 metų obligacijas ir jos pirmą kartą istorijoje buvo be palūkanų, o pajamingumas buvo neigiamas ir siekė -0.11%. EUR/USD pora savaitės prekybą baigė pakilusi 0.4%.

Svarbiausia Azijos pora USD/JPY taip pat kito pagal JAV dolerio tendencijas ir savaitės prekybą užbaigė ties 18 mėnesių žemumomis. Pramonės vadybininkų pirkimo indeksas išliko stabilus ties 49.5 punktų lygiu, tačiau neigiamoje zonoje. Šalies eksportas susitraukė 1.6% per metus ir tai buvo jau 9 neigiamas mėnesis iš eilės. USD/JPY savaitės prekybą pabaigė nukritusi -0.9%.

Didžiosios Britanijos svaras ir toliau brango prieš JAV dolerį, kas buvo daugiau techninė korekcija bei nulemtas JAV dolerio nuvertėjimo. Naujienų Brexit klausimu nebuvo, o šalies ministras pirmininkas Boris Johnson lankėsi pas Prancūzijos ir Vokietijos vadovus aptarti esamos situacijos, tačiau ženklaus proveržio nepasiekė ir situacija vis dar lieka aklavietėje. Didžiojoje Britanijoje svarbių ekonominių duomenų nebuvo skelbiama. GBP/USD prekybą pabaigė pakilusi 1.2%.

Ši savaitė prasidės Vokietijos Ifo ekonominio sentimento rezultatais ir JAV pramonės užsakymų duomenimis. Antradienį investuotojai lauks JAV vartotojų pasitikėjimo indekso, kuris sufleruoja apie gyventojų nuotaikas ir yra šiuo metu geriausiai atrodanti JAV ekonomikos dalis. Trečiadienį svarbių duomenų nesuplanuota. Ketvirtadienį bus stebimi Vokietijos darbo rinkos rodikliai ir ar juose bus matomas pramonės silpnumas, o vėliau bus skelbiami JAV antro ketvirčio ekonomikos augimo duomenys. Penktadienis prasidės Japonijos pramonės apimčių pokyčiais, o vėliau sužinosime Vokietijos mažmeninės prekybos duomenis.

Remiantis Admiral Markets rinkos nuotaikos duomenimis, EUR/USD poroje ilgąsias pozicijas turi 50% investuotojų (krito 27 procentiniais punktais lyginant su praėjusios savaitės duomenimis). Pagrindinėje Azijos poroje USD/JPY 74% investuotojų turi ilgąsias pozicijas (kilo 15 procentinių punktų). GBP/USD poroje 54% dalyvių tikisi kilimo (krito -19 procentinių punktų). Tokie rinkos duomenys interpretuojami kaip priešingas indikatorius, todėl tikėtinas GBP/USD ir USD/JPY nuvertėjimas, EUR/USD investuotojų pozicijos subalansuotos. Pozicionavimo duomenų analizę reikia derinti su fundamentinėmis projekcijomis bei technine analize.

Šaltiniai: bloomberg.com, reuters.com, Admiral Markets MT4 Supreme Edition, investing.com

Rinkos nuotaikos įrankis padeda pamatyti santykį kitų prekiautojų turimų ilgų ir trumpų pozicijų.

Šaltinis: Rinkos nuotaikos 2019 metų rugpjūčio 26 d., Admiral Markets Rinkos nuotaikos - Pagrindinės valiutų poros ir auksas

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.