Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

JAV doleris stiprėjo tvyrant nežinomybei rinkoje

Birželis 17, 2019 12:06

Pastarąją savaitę valiutų rinkose nuotaikos vėl keitėsi. Jos metu JAV doleris atgavo dalį prarastų pozicijų ir brango, kuomet rinkoje tarp investuotojų ir toliau vyravo nežinomybė dėl ekonominių perspektyvų. Nors JAV ekonominiai duomenys rodo besitęsiantį augimą, tačiau jų tendencija akivaizdžiai sufleruoja apie plėtros tempo lėtėjimą ir tai didina nerimą tarp rinkos dalyvių. Politinė situacija taip pat negelbėjo, kuomet Donaldas Trumpas viešoje erdvėje sakė, kad jeigu Kinijos vadovas Xi Jinping nesusitiks su juo aptarti tarptautinės prekybos klausimų G20 susirinkime birželio pabaigoje Osakoje Japonijoje, jis imsis tolimesnių poveikio priemonių.

Ekonominiai rodikliai JAV buvo įvairūs. Daug dėmesio sulaukė šalies mažmeninių pardavimų augimas, kurio metinis pokytis siekė 3.2% ir neženkliai lėtėjo lyginant su rezultatais praėjusį mėnesį. Pramonės produkcija augo 2.0% per metus ir tempas buvo spartesnis lyginant su balandžiu. Infliacijos rodiklis siekė 1.8% per metus, tačiau toks rezultatas buvo lauktas ir neramumų rinkoje nesukėlė. Naujų bedarbių paraiškų skaičius buvo 222 tūkstančiai ir neženkliai kilo lyginant su praėjusia savaite. Rinkos dalyviai daug vilčių deda į šią savaitę vyksiantį JAV centrinio banko susirinkimą, kurio metu investuotojai tikisi suprasti kaip nariai mato tolimesnę monetarinę politiką, ypač kuomet rinkos lūkesčiai prastėja, ekonomikos augimas lėtėja, o tarptautinės prekybos ir politikos klausimai išlieka nepalankūs.

Pagrindinė valiutų pora EUR/USD ir vėl daugiausiai atspindėjo JAV dolerio tendencijas ir bendrą rizikos apetitą rinkoje. Pora atsitraukė nuo 3 mėnesių aukštumų ir kryptingai nuvertėjo link 1.120 lygio be didesnių atšokimų. Ekonominiai duomenys buvo ganėtinai stabilūs ir pagerėjimo nežadėjo. Europos pramonės gamybos apimtys sumažėjo -0.4% per metus, o Vokietijos infliacija siekė 1.4%. Įdomu, kad Vokietijos 10 metų obligacijų pajamingumas buvo -0.25% ir nukrito žemiau nei 2016 metų žemumos, kas signalizuoja apie investuotojų augančią paklausą saugiems instrumentams, nepaisant jų kainos. EUR/USD savaitės prekybą baigė nukritusi -1.1%.

Svarbiausia Azijos pora USD/JPY demonstravo ramias ir konsolidacines nuotaikas svyruodama aplink 4 mėnesių žemumas. Ekonominiai duomenys buvo ganėtinai geri: šalies ekonomika augo 2.2% per metus, banko paskolų metinis augimas siekė 2.2%, pramonės produkcija traukėsi -1.1%. USD/JPY savaitės prekybą pabaigė pakilusi 0.3%.

Didžiosios Britanijos svaras nuvertėjo prieš JAV dolerį, pagrinde dėl pozityvaus sentimento tarp JAV dolerio pirkėjų. Naujienų dėl Brexit nebuvo, nes didžiausias dėmesys sutelktas į naujo šalies premjero rinkimus. Šiuo metu tarp 11 kandidatų vienu pagrindiniu favoritų yra Borisas Johnsonas, kuris yra Brexit šalininkas ir jo išrinkimas nebūtų labai palankus švelniam šalies pasitraukimui iš Europos sąjungos. Nepaisant to, rinkos nėra nusiteikusio taip neigiamai ir tai vertina atsargiai, nes iki premjero rinkimų dar liko laiko ir gali įvykti pokyčių – naujas premjeras turi būti paskelbtas trečią liepos savaitę. Tarp ekonominių naujienų buvo šalies metinis augimas, kuris siekė 1.3%, taip pat pramonės produkcija per metus traukėsi -1.0%, darbo rinka išliko stipri. GBP/USD prekybą pabaigė nukritusi -1.2%.

Ši savaitė prasidės ramiai ir pirmadienį svarbių naujienų suplanuota nėra. Antradienį investuotojai lauks Europos infliacijos duomenų ir Vokietijos ZEW indekso rezultatų. Trečiadienis prasidės Japonijos tarptautinės prekybos rodikliais, vėliau bus stebimi Anglijos infliacijos duomenys, o vakare visų dėmesys bus sutelktas į JAV centrinio banko spaudos pranešimą ir sprendimą dėl palūkanų normų. Ketvirtadienį vyks Japonijos ir Anglijos centrinių bankų susirinkimais, iš kurių didelių pokyčių nelaukiama. Penktadienį bus laukiami pagrindinių ekonomikų preliminarūs pramonės sektoriaus vadybininkų pirkimo indeksai.

Remiantis Admiral Markets rinkos nuotaikos duomenimis, EUR/USD poroje ilgąsias pozicijas turi 72% investuotojų (kilo +47 procentiniais punktais lyginant su praėjusios savaitės duomenimis). Pagrindinėje Azijos poroje USD/JPY 64% investuotojų turi ilgąsias pozicijas (krito -16 procentinių punktų). GBP/USD poroje 85% dalyvių tikisi kilimo (kilo +15 procentinių punktų). Tokie rinkos duomenys interpretuojami kaip prieštaringas indikatorius, todėl tikėtinas EUR/USD, GBP/USD bei USD/JPY pigimas. Pozicionavimo duomenų analizę reikia derinti su fundamentinėmis projekcijomis bei technine analize.

Šaltiniai: bloomberg.com, reuters.com, Admiral Markets MT4 Supreme Edition, investing.com


Rinkos nuotaikos įrankis padeda pamatyti santykį kitų prekiautojų turimų ilgų ir trumpų pozicijų

Šaltinis: Rinkos nuotaikos 2019 metų birželio 17 d., Admiral Markets Rinkos nuotaikos - Pagrindinės valiutų poros ir auksas

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.

Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 77% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.