76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

JAV doleris sugrįžo į 5 mėnesių žemumas

Gruodis 30, 2019 13:16

Praėjusią savaitę pasaulio rezervinė valiuta pasidavė pardavėjų spaudimui ir nuvertėjo iki žemiausio lygio nuo 2019 metų liepos mėnesio. Svarbių ekonominių ar politinių naujienų paskatinusių tokią tendenciją nebuvo ir ją daugiau lėmė bendras aukštas rizikos apetitas, kuris padėjo ir akcijų rinkoms pasiekti naujas aukštumas.

USD

Ekonominiai duomenys didžiausioje pasaulio ekonomikoje buvo įvairūs. Pramonės užsakymų skaičius, eliminavus orlaivius ir karinę techniką, kilo vos 0.1% palyginus su praėjusiu mėnesiu. Naujų namų pardavimai siekė 719 tūkstančių per metus ir buvo labai netoli 2019 metų bei viso verslo ciklo aukštumų. Naujų bedarbių paraiškų skaičius siekė 222 tūkstančius ir normalizavosi paskutinių metų perspektyvoje.

EUR

Pagrindinė valiutų pora EUR/USD brango ir ypač stipriai kilo penktadienį, kuomet pasiekė 1.1175 lygį, aukščiau 200 dienų slankiojo vidurkio. Šį prasiveržimą paskatino rinkos sentimentas ir didesnė paklausa rizikingiems aktyvams, nes ekonominių bei politinių duomenų Senajame žemyne skelbiama nebuvo. EUR/USD pora savaitės prekybą baigė pakilusi 0.9%.

JPY

Svarbiausia Azijos pora USD/JPY tęsė konsolidaciją ties 109.5 punktų lygiu. Tarp ekonomių duomenų buvo pramonės sektoriaus apimčių pokytis, kuris preliminariais duomenimis siekė net -8.1% metinį kritimą lapkričio mėnesį. Mažmeninių pardavimų apimtys taip pat traukėsi ir buvo -2.1% mažesnės per metus. USD/JPY savaitės prekybą pabaigė nepakitusi.

GBP

Didžiosios Britanijos svaras taip pat pasižymėjo geromis nuotaikomis ir atspindėjo bendrą aukštą rizikos apetitą rinkoje. Svarbių ekonominių naujienų Anglijoje suplanuota nebuvo, kaip ir pokyčių dėl Brexit progreso. GBP/USD prekybą pabaigė pakilusi 0.6%.

Svarbiausi ekonominiai įvykiai šią savaitę

Ši savaitė prasidės Vokietijos mažmeninės prekybos duomenimis pirmadienį. Antradienį bus laukiamas Kinijos pramonės vadybininkų pirkimo indeksas bei JAV vartotojų pasitikėjimo duomenys. Trečiadienį bus stebimi Pietų Korėjos eksporto apimčių pokyčiai. Ketvirtadienį investuotojai stebės didžiausių ekonomikų pramonės sektoriaus vadybininkų pirkimo indeksus bei paskutinio JAV centrinio banko susirinkimo minutes. Penktadienį bus laukiami Vokietijos darbo rinkos duomenys bei šalies preliminari infliacija.

Rinkos nuotaikos

Remiantis Admiral Markets rinkos nuotaikos duomenimis, EUR/USD poroje ilgąsias pozicijas turi 18% investuotojų (krito 42 procentiniais punktais lyginant su praėjusios savaitės duomenimis). Pagrindinėje Azijos poroje USD/JPY 26% investuotojų turi ilgąsias pozicijas (kilo 2 procentiniais punktais). GBP/USD poroje 45% dalyvių tikisi kilimo (krito 15 procentinių punktų). Tokie rinkos duomenys interpretuojami kaip priešingas indikatorius, todėl tikėtinas EUR/USD, GBP/USD bei USD/JPY kilimas. Pozicionavimo duomenų analizę reikia derinti su fundamentinėmis projekcijomis bei technine analize.

Šaltiniai: bloomberg.com, reuters.com, Admiral Markets MT4 Supreme Edition, investing.com

Pagrindinės valiutų poros ir auksas. Stebėkite pagrindines valiutų poras stebėdami kitų prekiautojų pirkimo ir pardavimo pozicijas.

Šaltinis: Rinkos nuotaikos 2019 metų gruodžio 30d., Admiral Markets Rinkos nuotaikos - Pagrindinės valiutų poros ir auksas

MetaTrader 5 yra skirtingus instrumentus apimanti platforma, kurią renkasi prekiautojai ir investuotojai

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.