Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:500 Mažmeninės prekybos klientams
 • Kintamumo apsauga
 • Apsaugos nuo neigiamo sąskaitos balanso politika
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • FSCS apsauga
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • Garantijų fondas
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • ICF apsauga
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Nerimas akcijų rinkose stiprino JAV dolerį

Balandis 03, 2018 09:44

Praėjusi savaitė nepasižymėjo įtemptu ekonominių naujienų grafiku, tačiau netikėti politikų ir centrinių banko narių pasisakymai neigiamai veikė akcijų rinką ir augantis investuotojų nerimas turėjo teigiamą įtaką JAV doleriui bei šalies obligacijoms.

Agresyvesni investuotojai liko atsargūs, nes JAV prezidentas Donald Trump toliau stebino rinkos dalyvius savo planais. Praėjusią savaitę buvo kalbama, kad prezidentas daug dėmesio skiria Amazon ir ieško būtų kaip sulėtinti šio prekybininko augimo tempus, nes jis sparčiai iš rinkos išstumia mažesnius tinklus ir prekybos centrus. Po šių naujienų Amazon kaina buvo kritusi net -12% ir turėjo ženklios įtakos bendroms rinkos tendencijoms ir dalyvių rizikos apetitui.

Ekonominės naujienos didžiausioje pasaulio ekonomikoje buvo geros. Ketvirto ketvirčio šalies augimo tempas buvo padidintas iki 2.9% per metus. Didžiausią teigiamą įtaką turėjo šalies gyventojų sparčiai didėjantis vartojimas – jis kilo nuo 2.2% iki 4.0%. Taip pat verslas buvo nusiteikęs optimistiškai ir didino atsargas – didmeninės prekybos sektoriuje jos augo 1.1%, o mažmeniniame 0.4% per mėnesį ir tai tikėtina turės teigiamą įtaką pirmojo ketvirčio ekonomikos plėtrai. Naujų bedarbių paraiškų skaičius buvo 215 tūkstančių ir toliau džiugino investuotojus dėl didėjančio užimtumo. Kiek niūresnės naujienos buvo iš verslo apklausų segmento – Dalaso, Čikagos ir Ričmondo aktyvumas buvo mažesnis nei laukta ir signalizavo apie nuosaikesnį augimą ateinančias mėnesiais.

Pagrindinė valiutų pora EUR/USD praėjusią savaitę pradėjo ženkliu impulsu į viršų, kuomet Europos centrinio banko narys Jens Weidmann sakė, kad banko monetarinės politikos normalizavimas turėtų prasidėti netrukus ir palūkanų kėlimas 2019 metų viduryje yra realistiškas. Jau už kelių dienų kiti banko nariai buvo žymiai atsargesnis ir sakė, kad svarbu kantriai sulaukti tinkamo momento sumažinti skatinančias monetarines priemones bei tai daryti laipsniškai ir tai turėjo neigiamos įtakos poros prekybos tendencijoms. Senajame žemyne svarbių ekonominių duomenų nebuvo skelbiama. EUR/USD savaitės prekybą baigė nukritęs -0.3%.

Svarbiausia Azijos pora USD/JPY ženkliai brango pagrinde dėl gerų ekonominių duomenų JAV bei prastesnių Japonijoje. Tokijo regiono infliacijos rodiklis kovo mėnesį sumažėjo iki 1.0% per metus nuo 1.4% praėjusį mėnesį. Pramonės metinis augimas lėtėjo iki 1.4% per ir buvo mažiausias nuo pat 2016 metų lapkričio. Taip pat neženkliai pakilo nedarbo lygis iki 2.5%. USD/JPY prekybą pabaigė pabrangusi +1.5%.

Bendra tendencija GBP/USD buvo neigiama ir pora grįžo prie 1.40 palaikymo lygio. Šalies ekonominiai duomenys buvo nuoseklūs rinkos lūkesčiams – ekonomikos augimas ketvirtame ketvirtyje buvo 1.4% per metus, o verslo investicijos augo 2.6% per metus. GBP/USD prekybą užbaigė nukritusi -0.7%.

Ši savaitės prasidės ramiai, nes Europos šalys pirmadienį tęs Velykų šventimą, tačiau JAV bus skelbiami svarbūs pramonės sektoriaus ISM duomenys. Antradienį investuotojai stebės mažmeninės prekybos rodiklius Vokietijoje bei PMI apklausų duomenis Europos šalyse. Trečiadienį bus skelbiama preliminari Europos infliacija bei JAV paslaugų sektoriaus ISM rezultatai. Ketvirtadienį šie duomenys bus žinomi ir Europoje. Penktadienis bus svarbi diena, nes JAV bus skelbiami darbo rinkos rezultatai ir investuotojai sužinos kiek naujų darbo vietų buvo sukurta šalyje.

Remiantis Admiral Markets rinkos nuotaikos duomenimis, EUR/USD poroje ilgąsias pozicijas turi 61% investuotojų (kilo +25 procentiniais punktais lyginant su praėjusios savaitės duomenimis). Pagrindinėje Azijos poroje USD/JPY 58% investuotojų turi ilgąsias pozicijas (-16 procentiniai punktai). GBP/USD poroje 53% dalyvių tikisi kilimo (+8 procentiniai punktai). Tokie rinkos duomenys interpretuojami, kaip prieštaringas indikatorius, todėl tikėtinas pigimas EUR/USD, GBP/USD bei USD/JPY porose. Pozicionavimo duomenų analizę reikia derinti su fundamentinėmis projekcijomis bei technine analize.

Šaltiniai: bloomberg.com, reuters.com, Admiral Markets MT4 Supreme Edition, investing.com


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 85% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.