Admiral Markets apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Įstaigos „Financial Conduct Authority“ (FCA) priežiūra
  • Svertas iki:
    1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
    1:500 Profesionaliems klientams
  • FSCS apsauga
  • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.

​Pagrindinės poros koregavosi

Balandis 18, 2016 15:52

Antrąją balandžio savaitę pagrindinės valiutų poros buvo linkusios koreguotis. Nepavykus pramušti 1,1450 pasipriešinimo zonos, EUR/USD krito kiek daugiau nei iki 1,1250 – šią kainą paskutinį kartą matėme kovo 29-ąją, per J. Yellen spaudos konferenciją, kurios metu buvo patvirtinta atsargi Federalinio atvirosios rinkos operacijų komiteto pozicija palūkanų normos kėlimo klausimu. USD/JPY taip pat buvo likusi koreguotis po staigaus ištrūkimo iš pusantro mėnesio trukusios konsolidacijos ribų (111,00-114,38). Porai taip ir nepavyko pramušti naujosios 107,60 palaikymo zonos. Tuo tarpu GBP/USD tęsė judėjimą konsolidacijos kanale, kurį galima matyti keturių valandų grafike (palaikymo krypties linija ties šių metų kovo 10-os, kovo 24-os, balandžio 6-os žemiausiomis kainomis, pasipriešinimo krypties linija ties šių metų kovo 18-os, kovo 30-os aukščiausiomis kainomis).

Iš fundamentinės aplinkos pusės, panašu, kad dolerio atšokimas buvo sąlygotas šiokių tokių diskusijų dėl JAV pirmojo ketvirčio BVP augimo duomenų – pastebėta, jog ilguoju laikotarpiu dažniausiai pirmojo ketvirčio augimo duomenys būna prastesni nei kitų ketvirčių. Taip pat sulaukėme prastesnių nei tikėtasi JAV mažmeninių pardavimų ir infliacijos duomenų. Anaiptol, jie nebuvo tokie svarbūs žinant FOMC poziciją palūkanų normos kėlimo klausimu. EUR/USD per savaitę pakrito 1,02%

Iš Didžiosios Britanijos sulaukėme optimistiškesnių naujienų. Vis dažnėjančias diskusijas dėl to, kaip rinkos turėtų judėti Didžiajai Britanijai neišstojus iš ES papildė geresni nei tikėtasi šalies infliacijos duomenys, rodę 0,5% ūkio augimą, pagrinde sąlygotą kovo pabaigos švenčių. Antra vertus, optimistinės pirmos savaitės pusės nuotaikos išblėso ir pora savaitės prekybą pabaigė pakilusi 0,50%.

Iš Japonijos ypatingų naujienų nesulaukėme. Ir toliau diskutuojama apie pasirengimą papildomai skatinti ekonomiką ir pasiryžimą nesikišti į valiutų rinką, kaip ir buvo nuspręsta G20 susitikime. USD/JPY pora per savaitę pakilo 0,50%

Šiandien, pirmadienį, pagrinde kalbama apie savaitgalį vykusį posėdį Dohoje, kurio metu nuspręsta nemažinti naftos pasiūlos. Šis įvykis, diskutuojama, kartu su žemės drebėjimų pavoju Japonijoje, sąlygojo Japonijos valiutos brangimą. Antra vertus, 107,8 palaikymo zona USD/JPY poroje nebuvo pramušta, nors EUR/JPY trumpam žengtelėjo į naujas žemumas, nematytas nuo 2013-ųjų.

Iš makroekonominių rodiklių pusės, antradienį sulauksime Vokietijos ZEW ekonomikos lūkesčių idekso, trečiadienį bus paskelbti Didžiosios Britanijos darbo rinkos duomenys (nedarbo lygis, vidutinio atlyginimo indeksas ir bedarbių paraiškų skaičius). Prognozuojamas, kad bedarbių paraiškų skaičiaus mažėjimas ketvirtą mėnesį iš eilės. Ketvirtadienį sulauksime Didžiosios Britanijos mažmeninių pardavimų rodiklio; tą pačią dieną vyks ECB posėdis ir spaudos konferencija. Antra vertus, jokių pokyčių monetarinėje politikoje nesitikima, laukiama daugiau komentarų dėl obligacijų supirkimo programos detalių. Penktadienį sulauksime euro zonos išankstinių gamybos ir paslaugų sektorių pirkimų vadybininkų indeksų duomenų. Nors tai yra pralenkiantis indikatorius, istoriškai euras į šiuos duomenis ženkliai nereaguodavo.

Pagal Admiral Markets MetaTrader4 Supreme Edition 14:10 val. duomenis, 37,8% prekiautojų EUR/USD pora turi ilgąsias pozicijas šioje poroje, 40,2% prekiautojų USD/JPY pora turi ilgąsias pozicijas šioje poroje, 48,6% prekiautojų GBP/USD pora turi ilgąsias pozicijas šioje poroje. Tokie rinkos nuotaikos duomenys interpretuojami kaip prieštaringas indikatorius, todėl, remiantis šiais duomenimis, šią savaitę tikėtinas EUR/USD brangimas, USD/JPY poros brangimas. Pozicionavimo duomenų analizę reikia derinti su fundamentinėmis projekcijomis bei technine analize.

Šaltiniai: bloomberg.com, reuters.com, forexlive.com, Admiral Markets naujienų kalendorius, Admiral Markets MT4 Supreme Edition, fxstreet.com


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo tiekėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.