76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Rinkoje tvyrant įtampai JAV doleris brango

Rugsėjis 02, 2019 14:43

Praėjusią savaitę nuotaikos finansų rinkose buvo įvairios. Politinėje arenoje svarbių naujienų paskelbta nebuvo, tačiau tvyrojo įtampa ir neužtikrintumas, kas paskatino investuotojus būti atsargius ir rinktis saugias valiutas, todėl JAV doleris kilo į 2 metų aukštumas.

Didžiausios pasaulio ekonomikos duomenys išlikos įvairūs, tačiau jų nebuvo skelbiama daug. Antro ketvirčio ekonomikos augimas siekė 2.0% per metus ir atitiko lūkesčius, nors tai buvo lėčiausia plėtra per paskutinius 24 mėnesius, kas patvirtina investuotojų nuogąstavimą dėl augimo lėtėjimo. Tuo tarpu šalies vartotojų pasitikėjimo indeksas rugpjūčio duomenimis buvo 135.1 punktai ir išliko ties dešimtmečio aukštumomis, kas sufleruoja, kad gyventojai yra linkę ir toliau aktyviai vartoti bei palaikyti šalies ekonomiką. Bendrai JAV rodikliai išlieka patys stipriausi tarp išsivysčiusių šalių, kas skatina investuotojus nukreipti kapitalą į šalį ir didina paklausą JAV doleriui.

Pagrindinė valiutų pora EUR/USD atspindėjo JAV dolerio nuotaikas ir nuvertėjo žemiau 1.10 lygio, žemiausio taško nuo 2017 metų gegužės. Europos centrinio banko nariai komentavo monetarinę politiką ir viešai išsakė skirtingas nuomones: vadovė Christine Lagarde užsiminė, kad palūkanos dar turi erdvės mažėti, jeigu to reikalaus situacija, tuo tarpu banko narys Klaas Knot sakė, kad ekonomika nėra tokia silpna, kad reikėtų atnaujinti kiekybinio skatinimo programą. Sekantis banko susirinkimas vyks rugsėjo 12 dieną. Italijoje didelių pokyčių nebuvo ir politikai toliau sprendė vidaus nesutarimus dėl valdančiosios koalicijos. Tarp ekonominių rezultatų buvo Vokietijos verslo klimato indeksas Ifo, kuris rugpjūtį siekė 94.3 punktus ir tai buvo jau penktas mėnesinis kritimus iš eilės bei 7 metų žemumos. Taip pat šalyje bedarbių skaičius išaugo 4 tūkstančiais, kas nėra daug, tačiau rodo, kad neigiamos pramonės sektoriaus tendencijos yra pastebimos visos šalies mastu.Siekiant suvaldyti prastėjančias nuotaikas Vokietijoje, finansų ministras užsiminė, kad yra svarstoma sumažinti įmonių pelno mokestį iki 25%, kuomet dabar jis svyruoja tarp 30-33%. EUR/USD pora savaitės prekybą baigė nuvertėjusi -1.3%.

Svarbiausia Azijos pora USD/JPY neženkliai brango iki 106.5 lygio. Praėjusios savaitės pradžioje buvo paskelbta, kad G7 susitikime buvo pasiektas principinis susitarimas tarp JAV ir Japonijos dėl tarptautinės prekybos. Japonija įsipareigojo importuoti daugiau žemės ūkio ir maisto produktų iš JAV, tokių kaip kviečiai, kukurūzai, jautiena, kiauliena. Tuo tarpu JAV neįves tarifų Japonijos gamintojams ir jų importuojamoms transporto priemonės iš Japonijos į JAV. Šalyje buvo skelbiama nedaug ekonominių rodiklių, o svarbiausias buvo preliminarus pramonės apimčių pokytis, kuris užfiksavo 0.7% metinį augimą.USD/JPY savaitės prekybą pabaigė pakilusi 0.8%.

Didžiosios Britanijos svaras pasižymėjo prastomis nuotaikomis, kuomet naujasis šalies premjeras Boris Johnson Karalienės paprašė teisės sustabdyti Parlamento darbą, kuri jam buvo suteikta. Dėl jo Parlamentas neveiks iki spalio 14 dienos ir tuomet nariai turės labai nedaug laiko priimti sprendimus dėl Brexit situacijos, nes galutinis terminas pasitraukimui iš Europos sąjungos yra spalio 31 diena. Nežinomybė ir įtampa dėl Brexit tęsiasi, tačiau suvaržius Anglijos galimybes priimti sprendimus šalies viduje, daugiau spaudimo krenta Europos sąjungai. Svarbių duomenų skelbiama nebuvo. GBP/USD prekybą pabaigė nukritusi -1.0%.

Ši savaitė prasidės faktiniais pramonės sektoriaus vadybininkų pirkimo indeksų rezultatais iš didžiausių ekonomikų, JAV bus nedarbo diena. Antradienį vadybininkų indeksas bus skelbiamas JAV dėl buvusio laisvadienio, o kitų svarbių naujienų nesuplanuota. Trečiadienį bus skelbiami Europos mažmeninės prekybos duomenys ir JAV tarptautinės prekybos rodikliai. Ketvirtadienį svarbių naujienų nesuplanuota, o penktadienį investuotojai stebės JAV darbo rinkos duomenis.

Remiantis Admiral Markets rinkos nuotaikos duomenimis, EUR/USD poroje ilgąsias pozicijas turi 82% investuotojų (kilo 32 procentiniais punktais lyginant su praėjusios savaitės duomenimis). Pagrindinėje Azijos poroje USD/JPY 56% investuotojų turi ilgąsias pozicijas (krito 18 procentinių punktų). GBP/USD poroje 59% dalyvių tikisi kilimo (kilo 5 procentiniais punktais). Tokie rinkos duomenys interpretuojami kaip priešingas indikatorius, todėl tikėtinas EUR/USD, GBP/USD ir USD/JPY nuvertėjimas. Pozicionavimo duomenų analizę reikia derinti su fundamentinėmis projekcijomis bei technine analize.

Šaltiniai: bloomberg.com, reuters.com, Admiral Markets MT4 Supreme Edition, investing.com

Rinkos nuotaikos įrankis padeda pamatyti santykį kitų prekiautojų turimų ilgų ir trumpų pozicijų

Šaltinis: Rinkos nuotaikos 2019 metų rugsėjo 2 d., Admiral Markets Rinkos nuotaikos - Pagrindinės valiutų poros ir auksas

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.