76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Šventiniu periodu valiutų rinka ieškojo krypties

Sausis 06, 2020 13:44

Praėjusią savaitę nuotaikos valiutų rinkoje svyravo, bet vienos tendencijos nerodė. Paskutinėmis 2019 metų dienomis pasaulio rezervinė valiuta nuvertėjo, tačiau antroje savaitės pusėje brango. Kilimą paskatino politinės naujienos, kuomet JAV karinės pajėgos susprogdino aukšto rango Irano karininko automobilį, kas paskatino spekuliacijas dėl didėsiančios įtampos Artimųjų Rytų regione bei JAV ir Irano konflikte.

USD

Ekonominiai duomenys JAV daugiausiai nuvylė rinkos lūkesčius. Nemažai dėmesio pritraukė pramonės sektoriaus vadybininkų pirkimo indeksas, kuris rengiamas ISM buvo 47.2 punktai ir buvo žemiausias nuo 2009 metų birželio, o Markit skaičiuojamas indeksas siekė 52.4 punktus ir taip pat krito. Šalies pramonėje neigiamas spaudimas ir prastos nuotaikos išlieka, ką patvirtina ir geležinkelio pervežimų rezultatai, kurių apimtis traukėsi -3.9% per paskutinius metus. Visi segmentai geležinkelių rinkoje užfiksavo kritimą, išskyrus naftos produktus, nes šalies išgaunamos naftos kiekis 2019 metais nuosaikiai augo ir teigiamai veikė ekonomiką. Vartotojų pasitikėjimo indeksas buvo 126.5 punktai ir nepasiekė rinkos lūkesčių, nors išliko stabiliame lygyje paskutinių 4 mėnesių perspektyvoje. Naujų bedarbių paraiškų skaičius siekė 222 tūkstančius ir normalizavosi paskutinių metų perspektyvoje.

JAV centrinis bankas paskelbė paskutinio susirinkimo minutes, kuriose buvo minima, kad banko nariai planuoja išlikti konservatyvūs 2020 metais bei nekeisti palūkanų, jeigu ekonominė situacija ženkliai nesuprastės lyginant su paskutinio laikotarpio duomenimis.

EUR

Pagrindinė valiutų pora EUR/USD neženkliai nuvertėjo ir penktadienį testavo 200 dienų slankųjį vidurkį. Tarp ekonominių duomenų investuotojai stebėjo pramonės sektoriaus vadybininkų pirkimo rezultatus, kurie deja nerodė atsigavimo. Europoje šis indeksas siekė 46.3 punktus, o Vokietijoje buvo 43.7 punktai, bei abu išliko daugiametėse žemumose ir neigiamoje teritorijoje. Žemesni nei 50 punktų rezultatai buvo Ispanijoje, Ispanijoje, Olandijoje, Austrijoje, Airijoje ir kitose mažesnėse šalyse, kas sufleruoja, kad neigiamas sentimentas yra įsitvirtinęs daugelyje Senojo žemynų ekonomikų. Taip pat Vokietijoje buvo skelbiami darbo rinkos duomenys, kurie parodė, kad bedarbių skaičius išaugo 8 tūkstančiais. EUR/USD pora savaitės prekybą baigė nukritusi -0.2%.

JPY

Svarbiausia Azijos pora USD/JPY išsiskyrė nuosaikia nuvertėjimo tendencija, kurios metu savaitės paskutines 2 prekybos sesijas užbaigė žemiau 200 dienų slankiojo vidurkio ir žemiausiame taške per paskutinius 2 mėnesius. Svarbių duomenų Japonijoje nebuvo skelbiama. USD/JPY savaitės prekybą pabaigė nuvertėjusi -1.2%.

GBP

Didžiosios Britanijos svaras savaitės pradžioje brango, tačiau vėliau prarado visą prieaugį. Ekonominių duomenų buvo nedaug, tarp kurių pramonės sektoriaus vadybininkų pirkimo indeksas siekė 47.5 punktus ir sugrįžo į daugiametes žemumas, o tas pats indeksas tik statybų sektoriui buvo vos 44.4 punktai ir sufleravo apie lėtėsiančias šio sektoriaus apimtis. Naujienų Brexit klausimu nebuvo. GBP/USD prekybą pabaigė nepakitęs.

Svarbiausi ekonominiai įvykiai šią savaitę

Ši savaitė prasidės paslaugų sektoriaus vadybininkų pirkimo indeksų rezultatais. Antradienį bus stebima preliminari Europos infliacija ir mažmeniniai pardavimai. Trečiadienį bus laukiami Vokietijos pramonės užsakymų duomenys bei Europos verslo ir gyventojų pasitikėjimo indeksų rodikliai. Ketvirtadienį svarbių duomenų nesuplanuota, o penktadienį didžiausio dėmesio sulauks JAV darbo rinkos rezultatai, kurie istoriškai turi didelę įtaką rinkos kintamumui.

Šaltiniai: bloomberg.com, reuters.com, Admiral Markets MT4 Supreme Edition, investing.com

Rinkos nuotaikos

Remiantis Admiral Markets rinkos nuotaikos duomenimis, EUR/USD poroje ilgąsias pozicijas turi 34% investuotojų (kilo 16 procentinių punktų lyginant su praėjusios savaitės duomenimis). Pagrindinėje Azijos poroje USD/JPY 65% investuotojų turi ilgąsias pozicijas (kilo 39 procentiniais punktais). GBP/USD poroje 52% dalyvių tikisi kilimo (kilo 7 procentiniais punktais). Tokie rinkos duomenys interpretuojami kaip priešingas indikatorius, todėl tikėtinas EUR/USD kilimas bei GBP/USD ir USD/JPY porų kritimas. Pozicionavimo duomenų analizę reikia derinti su fundamentinėmis projekcijomis bei technine analize.

Pagrindinės valiutų poros ir auksas. Stebėkite pagrindines valiutų poras stebėdami kitų prekiautojų pirkimo ir pardavimo pozicijas.

Šaltinis: Rinkos nuotaikos 2020 metų sausio 6 d., Admiral Markets Rinkos nuotaikos - Pagrindinės valiutų poros ir auksas

MetaTrader 5 yra skirtingus instrumentus apimanti platforma, kurią renkasi prekiautojai ir investuotojai

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.