Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:500 Mažmeninės prekybos klientams
 • Kintamumo apsauga
 • Apsaugos nuo neigiamo sąskaitos balanso politika
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • FSCS apsauga
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • Garantijų fondas
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • ICF apsauga
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Valiutų rinkas toliau valdė politinės naujienos

Balandis 16, 2018 12:52

Praėjusi savaitė nepasižymėjo įtemptu ekonominių naujienų kalendoriumi, nes buvo skelbiama tik keletas svarbesnių rodiklių, todėl rinkos dalyviai aktyviai sekė politines naujienas ir JAV prezidento Donald Trump veiksmus importo tarifų klausimu bei karinės atakas Sirijoje.

Savaitės pradžioje politinės naujienos turėjo ženklios įtakos valiutų kursams, tačiau vėliau D. Trump sušvelnino toną ir įtampa rinkose nuslūgo. JAV prezidentas paprašė savo patarėjų išanalizuoti galimybę sugrįžti į Ramiojo vandenyno regiono laisvosios prekybos susitarimą (angl. Trans-Pacific Partneship), kas paskatino kalbas, kad importo tarifai su Kinija gali likti neįgyvendinti ir nesukelti prekybos karo tarp šių ekonomikų.

Ekonominiai duomenys JAV buvo teigiamai. Infliacija šalyje kovo mėnesio duomenimis siekė 2.4% per metus ir nuosaikiai auga pastaruosius 9 mėnesius nuo 1.6% lygio. Gyventojų realus darbo užmokestis per mėnesį augo 0.4%, todėl tikimasi, kad mažmeninės prekybos duomenys bus stiprūs. Naujų bedarbių paraiškų skaičius siekė 233 tūkstančius ir neženkliai mažėjo nuo praėjusio mėnesio. Labiausiai nuvylęs rodiklis buvo Mičigano universiteto skelbiamas vartotojų sentimentas, kurio vertė balandžio mėnesio duomenimis sumažėjo iki 97.8 punktų nuo 101.4 kovą ir tai buvo vienas didžiausių kritimų per paskutinius 18 mėnesių.

Pagrindinė valiutų pora EUR/USD savaitės pradžioje buvo linkusi brangti, tačiau ketvirtadienį paskelbus Europos centrinio banko susirinkimo minutes sentimentas pasikeitė. Minutėse buvo sakoma, kad banko nariai dar nemato tvarių Senojo žemyno infliacijos įrodymų ir mato naujas pasaulio ekonomikos rizikas, ypač tarptautinės prekybos srityje. Ekonominiai duomenys Europoje buvo nuviliantys: pramonės produkcija per metus augo 2.9% ir nepasiekė rinkos 3.8% lūkesčių, o prekybos balansas buvo 18.9 milijardai eurų ir buvo mažesnis nei 20.2 milijardai rinkos prognozė. EUR/USD savaitės prekybą baigė pakilusi +0.5%.

Svarbiausioje Azijos poroje USD/JPY toliau išsilaikė teigiamos tendencijos ir savaitės pabaigoje politinėje arenoje nuslūgus įtampai pora brango iki 1 mėnesio aukštumų. Ekonominiai duomenys Japonijoje buvo teigiami: pramonės įrenginių užsakymų augimas siekė 2.4%, o bankų skolinimas didėjo 2.0%. USD/JPY prekybą pabaigė pabrangusi +0.4%.

Didžiosios Britanijos svaras praėjusią savaitę brango be ženklesnių korekcijų nepaisant prastų ekonominių duomenų srauto iš šalies. Statybų sektoriaus produkcija per metus susitraukė net 3%, o pramonės augo 2.2%, bet nepasiekė rinkos lūkesčių. Aukšti rinkos lūkesčiai, kuomet valiuta brangsta ir be gerų naujienų, bus patikrinti šią savaitę, kuomet laukiama nemažai svarbių šalies rodiklių, tarp jų mažmeninės prekybos, infliacijos bei darbo rinkos. GBP/USD prekybą užbaigė pakilusi +1.1%.

Ši savaitė prasidės JAV mažmeninės prekybos rodikliais bei šalies centrinio banko narių kalbomis. Antradienis prasidės Kinijos ekonomikos augimo, investicijų bei mažmeninių pardavimų duomenimis, vėliau Anglijoje bus skelbiami darbo rinkos rodikliai bei Europos ZEW ekonominis indeksas. Trečiadienis sužinosime infliacijos duomenimis iš Anglijos bei Europos. Ketvirtadienį investuotojai vėl stebės Jungtinę karalystę, kur bus laukiami mažmeninės prekybos rodikliai. Penktadienis svarbių naujienų nesuplanuota.

Remiantis Admiral Markets rinkos nuotaikos duomenimis, EUR/USD poroje ilgąsias pozicijas turi 50% investuotojų (krito -15 procentiniais punktais lyginant su praėjusios savaitės duomenimis). Pagrindinėje Azijos poroje USD/JPY 56% investuotojų turi ilgąsias pozicijas (-7 procentiniai punktai). GBP/USD poroje 33% dalyvių tikisi kilimo (-2 procentiniai punktai). Tokie rinkos duomenys interpretuojami, kaip prieštaringas indikatorius, todėl tikėtinas pigimas USD/JPY ir brangimas GBP/USD porose, tuo tarpu situacija EUR/USD paaiškės prasidėjus aktyviai prekybai. Pozicionavimo duomenų analizę reikia derinti su fundamentinėmis projekcijomis bei technine analize.

Šaltiniai: bloomberg.com, reuters.com, Admiral Markets MT4 Supreme Edition, investing.com


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 85% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.