Įspėjimas apie riziką: Prekyba valiutomis ir sandoriais dėl kainų skirtumo (CFD) yra rizikinga, patirti nuostoliai gali viršyti pradinį depozitą. Admiral Markets UK Ltd. rekomenduoja pasikonsultuoti su nepriklausomu finansų patarėju, kad būtumėte tikri, jog suprantate rizikas, susijusias su svertine prekyba valiutomis ir sandoriais dėl kainų skirtumo (CFD). Taip pat rekomenduojame susipažinti su mūsų Esminės informacijos dokumentais, siekiant suprasti rizikas, galimas išlaidas, galimą pelną ir nuostolius, susijusius su siūlomais finansiniais instrumentais.

Rinkos nuotaikos

Rinkos nuotaikos įrankis padeda pamatyti santykį kitų prekiautojų turimų ilgų ir trumpų pozicijų. Tai savotiškas "bulių ir meškų" signalas, leidžiantis prekiautojui susidaryti nuomonę apie vyraujančias nuotaikas rinkoje.

Pagrindinės valiutų poros ir auksas

Stebėkite pagrindines valiutų poras stebėdami kitų prekiautojų pirkimo ir pardavimo pozicijas.

EUR/USD

GOLD


USD/JPY

GBP/USD

USD/CHF

EUR/GBP


Daugiau Forex instrumentų

Peržiūrėkite kitas valiutų poras ir susidarykite išsamesnę nuomonę apie rinkos nuotaikas.

USD/CAD

EUR/CHF

EUR/JPY

GBP/JPY


AUD/USD

NZD/USD

AUD/NZD

AUD/JPY


Duomenų šaltinis

Rinkos nuotaikos remiasi realiu laiku gaunamais duomenimis iš mūsų prekybos paslaugų tiekėjo FXBlue. Tai yra tik orientacinio pobūdžio informacija. Įrankis atnaujinamas nuolat, tačiau atkreipkite dėmesį, jog prekybos apimtys gali smarkiai kisti nestandartinėmis rinkos sąlygomis arba prekiautojams atidarant / uždarant didelės apimties pozicijas.