Kad Jūsų patirtis naršant mūsų svetainėje būtų pati geriausia, mes naudojame slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Daugiau informacijos bei tai, kaip galite pakeisti savo nuostatas, rasite mūsų Privatumo politikoje.
Daugiau informacijos Sutinku
79% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 79% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus. expand_more

Ar ADP duomenys nuvils panašiai kaip ISM ir pastums aukso kainą virš 1500 USD?

Spalis 02, 2019 09:18

Šiandien aukso prekiautojai atidžiai stebės ADP užimtumo pokyčių skaičių, kai vakar nuvylė „ISM Manufacturing" duomenys.

Šaltinis: 2019 m. spalio 2 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Šiandien didžiausias dėmesys bus skiriamas auksui ir potencialiai rinkos pokyčių naujienai - „ADP užimtumo pokyčiai".

Tauraus metalo kaina savaitei prasidėjus krito žemiau nei 1 480, o tai yra reikšmingas trumpalaikis palaikymo lygis, tačiau kaina vėl pakilo aukščiau, po paskelbtų rugsėjo mėn. ISM gamybos indekso duomenų, kurie nukrito iki 47,8% ir buvo žemiausi nuo 2009 m. Birželio mėn., O ISM užimtumas sumažėjo. iki 46,3 punktų.

Apskritai, tai nėra labai geras ženklas atsižvelgiant į šiandieninį ADP duomenų rinkinį, nes, mūsų nuomone, ankstesni rezultatai gali būti laikomi „mišriais" su privačiomis įmonėmis, kurios 2019 m. Rugpjūčio mėn. pasamdė 195 000 darbuotojų (daugiau nei tikėtasi 149 000). , tačiau liepos mėnesio rezultatai buvo patikslinti ir sumažinti iki 142 tūkst.

Taigi, reikšmingai mažesnis nei tikėtasi 140 tūkst. rodiklis potencialiai padidins JAV dolerio silpnumą, taigi auksas tai padėtų grąžinti 1500 dolerių kainą ir padidintų tikimybę, kad FED sumažins 50 bazinių punktų palūkanų normą dar iki metų galo.

Kita vertus, stebėtinai geresni, nei tikėtasi, rezultatai gali tęsti lėtą pagreitį. Tai nėra kažkas, ką mes laikome itin svarbiu, nes matome, kad vidutinės trukmės laikotarpiu ilgalaikis aukso kainos paskatinimas gali būti maždaug ties 1440/450 USD, o bendras vidutinės trukmės kainos tikslas aukštyn, maždaug ties 1 650/700 USD, išlieka aktyvus:

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, Aukso dienos periodo duomenys: nuo 2018 m. liepos 3 d. iki 2019 m. spalio 1 d. Grafiko data: 2019 m. spalio 1 d., 10:00 (GMT).

Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

2014 m. aukso vertė sumažėjo 1.7%, 2015 m. sumažėjo 10.4%, 2016 m. padidėjo 8.1%, 2017 m. padidėjo 13.1%, 2018 m. sumažėjo 1.6%, o tai reiškia, kad per penkerius metus kursas pakilęs 6.4%.

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.