76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Ar DAX30 CFD ateinančiomis dienomis pavyks atsikovoti 12,000 punktų aukštumas?

Rugsėjis 02, 2019 16:02

Šaltinis: 2019 m. rugsėjo 2 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

JAV bankams valstybinės šventės "Darbo dienos" metu nedirbant, atrodo, jog savaitės pradžia bus nekonkreti. Tačiau, techninė analizė žiūrint į DAX30 CFD atrodo įdomiai.

Savaitės pradžioje ekonominių naujienų kalendorius atrodo tuščias, ypač atsižvelgiant į tai, jog JAV bankai turi ne darbo dieną (Prekybos sesijų pasikeitimus galite peržiūrėti čia). Taigi, nesitikima didelio kainos kintamumo rinkose ar staigių jos šuolių, ypač DAX30 CFD instrumente.

Tačiau Vokietijos indekso techninė analizė atrodo įdomiai po to, kai kaina pakilo aukščiau 11,800/850 punktų ir pradėjo testuoti psichologinį lygį ties 12,000 punktų praėjusios savaitės pabaigoje.

Tiesioginis kainos lygio pramušimas neįvyko, tačiau atrodo, jog DAX30 CFD turi stiprų palaikymo lygį ties 11,800/ 850 punktų. Dėl šių priežasčių mes tikimės naujo bandymo, o įvykus pramušimui, tai būtų labai įdomus pirkimo signalas.

Apskritai, tol, kol DAX30 CFD prekyba vyks aukščiau 11,570 punktų, mes laikysime, kad H1 grafike matomos bulių rinkos tendencijos ir įvykus kainos pramušimui pagal anksčiau pateiktą scenarijų, artimiausiomis dienomis lauksime kainos kilimo link 12,270/ 300 punktų:

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, DAX30 CFD Valandos periodo (H1) duomenys: nuo 2019 m. rugpūčio 12 d. iki 2019 m. rugpjūčio 30 d.) Grafiko data: 2019 m. rugpjūčio 30 d., 10:00 (GMT). Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, DAX30 CFD Dienos periodo (D1) duomenys: nuo 2018 m. gegužės 24 d. iki 2019 m. rugpjūčio 30 d.) Grafiko data: 2019 m. rugpjūčio 30 d., 10:00 (GMT). Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

DAX30 CFD kursas 2014 metais pakilo 2.65%, 2015 metais pakilo 9.56%, 2016 metais pakilo 6.87%, 2017 m. pakilo 12.51%, 2018 m. nukrito 18.26%, tai reiškia, kad po penkių metų kursas yra pakilęs 10.5%.

MetaTrader5 platforma profesionalams

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.