Kad Jūsų patirtis naršant mūsų svetainėje būtų pati geriausia, mes naudojame slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Daugiau informacijos bei tai, kaip galite pakeisti savo nuostatas, rasite mūsų Privatumo politikoje.
Daugiau informacijos Sutinku
79% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 79% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus. expand_more

Ar DAX30 CFD trumpuoju laikotarpiu kils virš 12.000?

Spalis 07, 2019 10:51

Po to, kai nuvylę JAV ekonomikos duomenys paskatino meškų rinkos veiksmus „DAX30 CFD", pirmadienio ekonominis kalendorius gali sukelti trumpalaikį atokvėpį ir korekciją.

Šaltinis: 2019 m. spalio 7 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Kadangi savaitės pradžioje ekonominis kalendorius yra negausus, norime daugiausiai dėmesio skirti DAX30 CFD techninei pusei.

Po paskutinių JAV ekonominių rodiklių, kai „ISM Manufacturing" ir „ISM Non Manufacturing" duomenys nuvylė, o penktadienį skelbti ne ūkio sektoriaus darbo užmokesčio duomenys pasirodė mišrūs, tai paskatino meškų tendenciją akcijų rinkose ir taip pat Vokietijos indekse ir per pastarąsias dienas po ženklaus kritimo, atrodo padidėja tikimybė pamatyti trumpalaikį atšokimą.

Jau matėme tokį atšokimą į savaitės uždarymo kainos ties 12 000 punktų, tačiau kyla klausimas, ar šį žingsnį galima laikyti tvariu. Jei taip, tuomet galima didesnė korekcija iki 12 150 punktu.

Kita vertus, jei meškų rinka vėl perims kontrolę savaitės pradžioje, panašu, kad pakartotinis savaitės žemumų testavimas maždaug ties 11 800/830 punktų riba taptu aktualus. O lygio pramušimas žemyn per kelias dienas nubrėžtų kelią link 11 500 punktų ribos:

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, DAX30 CFD Valandos periodo (H1) duomenys: nuo 2019 m. rugsėjo 16 d. iki 2019 m. spalio 4 d.) Grafiko data: 2019 m. spalio 4 d., 10:00 (GMT).

Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.


Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, DAX30 CFD Dienos periodo (D1) duomenys: nuo 2018 m. birželio 28 d. iki 2019 m. spalio 4 d.) Grafiko data: 2019 m. spalio 4 d., 10:00 (GMT).

Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

DAX30 CFD kursas 2014 metais pakilo 2.65%, 2015 metais pakilo 9.56%, 2016 metais pakilo 6.87%, 2017 m. pakilo 12.51%, 2018 m. nukrito 18.26%, tai reiškia, kad po penkių metų kursas yra pakilęs 10.5%.

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.