Kad Jūsų patirtis naršant mūsų svetainėje būtų pati geriausia, mes naudojame slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Daugiau informacijos bei tai, kaip galite pakeisti savo nuostatas, rasite mūsų Privatumo politikoje.
Daugiau informacijos Sutinku
79% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 79% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus. expand_more

Ar NFP lūkesčiai nuvils ir auksas vėl testuos 1440 USD aukštumas?

Liepa 05, 2019 11:25

JAV švenčiant nepriklausomybės dieną, paskutinias dvi dienas rinkos kintamumas ir prekybos apimtys buvo sumažėjusios, tačiau savaitės pabaigoje visų akys nukreiptos į auksą ir NFP.

Šaltinis: 2019 m. Liepos 5 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius


Užbaigiant savaitę vėl norime atkreipti dėmesį į auksą. Laukiant Non-Farm Payrolls duomenų paskelbimo, susiduriame su potencialiu rinkos drebintoju nepaisant to, jog auksas jau pasižymėjo kaprizingumu paskutinėmis dienomis.

Priežasčių galime ieškoti JAV prezidento D. Trumpo skelbtuose Twitter pranešimuose: savo paskyroje jis skelbia apie planus skirti Judy Shelton į JAV Federalinio rezervų banko (FED angl.k.) tarybos postus. Įdomu, jog J. Shelton, neskaitant pastovios kritikos FED, 2019 m. yra minėjusi apie tai, kaip laukia naujos Aukso standarto (Bretton Woods angl.k.) stiliaus konferencijos, kurioje šalys kartu nutartų vėl grįžti prie aukso standarto.

Atsižvelgiant į D. Trumpo pranešimą Twitter tinkle ir tai, jog JAV 10 metų iždo obligacijos vėl nukrito žemiau 2%, auksas tiesiog "užpuolė" savo metų aukštumų kainą ties 1440 USD.

Jeigu, esant tokiai rinkos situacijai, NFP nepateisins keliamų lūkesčių, labai tikėtina, kad taurusis metalas pasieks naujas metų aukštumas ir sukurs galimybes ateinančiomis dienomis pasiekti 1480/490 USD kainą!

Egzistuoja gana didelė tikimybė, jog NFP duomenys bus prieštaringi, gal net ir blogesni. Priežasčių galima ieškoti trečiadienį paskelbtoje "ne tokioje jau geroje" ADP ataskaitoje: pateiktoje informacijoje buvusia klaida nuo 2010 m. vasario mėn., su antruoju reikšmingiausiu smulkaus verslo, turinčio nuo 1 iki 19 darbuotojų, nuosmukiu.

Atsižvelgiant į aukščiau pateiktą informaciją kainos kritimas link 1400 USD ar žemiau šiuo metu būtų mažai tikėtinas. Net jeigu sulauksime netikėtos staigmenos, kainai nukritus žemiau 1380 USD, sekantis palaikymo lygis gali būti ties 1.3660/365 USD. Tai yra daugiametis lygis, kuris buvo pramuštas šių metų birželio 20 d..

Aukso dieninis grafikas

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, USDCAD dienos periodo duomenys: nuo 2018 m. balandžio 04 d. iki 2019 m. liepos 04 d. Grafiko data: 2019 m. liepos 04 d., 10:00 (GMT)

Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

2014 m. aukso vertė krito 1.7%, 2015 m. nukrito 10.4%, 2016 m. vertė pakilo 8.1%, 2017 m. pakilo 13.1%, 2018 m. nukrito 1.6%. Tai reiškia, jog po 5 metų auksas pabrango tik 6.4%

MetaTrade5 platforma

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.