Kad Jūsų patirtis naršant mūsų svetainėje būtų pati geriausia, mes naudojame slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Daugiau informacijos bei tai, kaip galite pakeisti savo nuostatas, rasite mūsų Privatumo politikoje.
Daugiau informacijos Sutinku
79% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 79% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus. expand_more

Auksas išlieka augančioje tendencijoje, bet su trumpalaikiu potencialu trumposioms pozicijoms

Balandis 08, 2020 15:14

Šaltinis: 2020 m. balandžio 8 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Žvelgiant iš techninės analizės perspektyvos aukso vaizdas išlieka įtemptas: susiformavo (trumpalaikės) žemumos maždaug ties 1 440/450 USD ir grįžimas aukščiau 1600 USD, atsižvelgiant į didžiulį FED piniginį stimulą kovo 23 dieną (Iš tikrųjų FED pradėjo „All In "ir paskelbė, kad nusipirks neribotą kiekį JAV iždo ir hipoteka užtikrintų vertybinių popierių (MBS)). Aukso kaina per praėjusią prekybos savaitę nukrito žemiau 1600 USD.

Ir net jei atrodo, kad padėtis akcijų rinkose šiek tiek taisosi ir mažiau kinta, tačiau kai VIX indeksas nuo kovo pradžios nukrito žemiau 50 punktų, išieka gan didelė tikimybė, jog kita pasaulio finansų rinkų kritimo banga yra tikėtina ir neabejotinai sukels ne tik didelę JAV dolerio paklausą, atsižvelgiant į pasaulinį JAV dolerių trūkumą, bet ir galimai kitą agresyvią aukso pardavimo bangą.

Tai taip pat vis dar matome išsiplėtusį nei įprasta fizinio ir popierinio aukso spredą (wider than usual spread between physical and paper Gold angl.k.) dėl didžiulio fizinio aukso trūkumo, atsirandančio dėl baimės (koronaviruso) ir tauriųjų metalų perdirbimo gamyklų uždarymo.

Turint tai omenyje ir atsižvelgiant į didelius FED žingsnius, be didelių JAV biudžeto išlaidų deficitui, aukso kainos kilimas vidutinės trukmės ir ilgalaikiu laikotarpiu išlieka įdomus žvelgiant iš rizikos ir grąžos perspektyvų, tačiau trumpalaikis staigesnis aukso kainos kritimas, tikėtina, gali įvykti bet kuriuo metu.

Artimiausias palaikymo lygis vis dar tikėtina išlieka ties 1440/450, o kainos kilimas aukščiau atvertų kelią tolimesniam kilimui link 1700 USD.

Nepaisant to, kita „likvidavimo banga" galėtų atnešti trumpalaikį kritimą žemiau 1 440/450 USD, o tai žvelgiant iš techninės analizės perspektyvų galėtų užtemdyti vaizdą ir atverti kelią tolimesniam kritimui, kurio pirmuoju tikslu galėtų tapti palaikymo lygio 1 250/260 USD testavimas:

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, Aukso dienos periodo duomenys: nuo 2019 m. sausio 8 d. iki 2020 m. balandžio 7 d. Grafiko data: 2020 m. balandžio 7 d., 10:00 (GMT) - Pastaba: Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

2015 m. aukso vertė sumažėjo 10.4%, 2016 m. padidėjo 8.1%, 2017 m. padidėjo 13.1%, 2018 m. sumažėjo 1.6%, 2019 m. padidėjo 18.9%, o tai reiškia, kad per penkerius metus aukso kursas yra pakilęs 28%.

MetaTrader5 Profesionalams

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.