Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Auksas stebėtinai vis dar formuoja galvos ir pečių figūrą

Gegužė 27, 2019 12:29

Nors naujos savaitės pradžia greičiausiai nebus įspūdinga dėl nedarbo dienos, tačiau auksas išlieka techniškai labai įdomus.

Šaltinis: 2019 m. gegužės 27 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Naujos savaitės pradžia gali būti gana nepastebima, kai JAV švenčiama Atminimo diena (Memorial Day), taip pat sutrumpintos prekybos valandos tauriesiems metalas, pvz., Auksui (Prekybos tvarkaraštis 2019 m. gegužės mėnesio atostogų metu)

Taigi nors šiandienos aplinka nenumatoma labai aktyvi, tačiau aukso grafiko techninis vaizdas išlieka labai įdomus.

Nors galvos pečių susidarymas atrodė jau nebeaktualus, techninė raida ir kainų veiksmai per paskutinę savaitę galėjo atnešti tam tikrą atokvėpį.

Tiesą sakant, aukso galvos ir pečių (Head&shoulder) formavimas lieka pakankamai aktualus, kol prekiaujame po dešiniuoju petimi maždaug apie 1310 JAV dolerių dienos periodo grafike.

Jei per ateinančias dienas bus sėkmingas judėjimas prie ar mažesnis nei 1266 JAV dolerių vertės, tikimasi, kad ateityje Auksas nuvertės, o pirmasis numatomas tikslas - 1,230 / 235 JAV dolerių.

Kita vertus: praėjusios savaitės ketvirtadienį 10 metų JAV iždo pajamingumas pasiekė metų žemumas ir galimybė bet kokiam naujam prekybos karo eskalavimui, kuriam būdinga rinkų rizika, beveik kiekvieną kartą parodanti aštrius aukso supirkimus, taip pat gali atverti galimybę kilti virš 1310 JAV dolerių:


Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, Aukso CFD dienos periodo duomenys: nuo 2018 m. vasario 22 d. iki 2019 m. gegužės 24 d. Grafiko data: 2019 m. gegužės 24 d., 10:00 (GMT)

Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

2014 m. Aukso CFD vertė sumažėjo iki 1.7%, 2015 m. sumažėjo 10.4%, 2016 m. padidėjo 8.1%, 2017 m. padidėjo 13.1%, 2018 m. sumažėjo 1.6%, o tai reiškia, kad per penkerius metus kaina pakilo 6.4%.

MT5

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.

Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 77% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.