Kad Jūsų patirtis naršant mūsų svetainėje būtų pati geriausia, mes naudojame slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Daugiau informacijos bei tai, kaip galite pakeisti savo nuostatas, rasite mūsų Privatumo politikoje.
Daugiau informacijos Sutinku
79% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 79% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus. expand_more

Auksas vis dar išlieka bulių rinkos tendencijoje

Rugsėjis 25, 2019 11:35

Po to, kai auksas smarkiai nenukrito žemiau nei 1500 USD, požymiai sustiprėja, kad artimiausiu laikotarpio postūmis į naujas aukštumas yra tikrai tikėtinas.

Šaltinis: 2019 m. rugsėjo 25 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Auksas vis dar išlieka bulių rinkoje dienos periodo grafike. Po to, kai taurusis metalas per praėjusią prekybos savaitę nukrito žemiau 1 500 USD, auksas galėjo stabilizuotis virš 1 480 USD.

Viena pagrindinių staigesnio atsigavimo virš 1 500 USD priežasčių gali būti žinios apie tai, kad Kinijos delegacija atšaukė savo ūkio vizitą Montanoje, kai pareigūnai grįžo į Kiniją greičiau nei tikėtasi, ir po to kilo spėlionių, kad JAV ir Kinijos prekybos derybos žlugs ir vėl neradus susitarimo.

Be to, didėjančios nuosmukio baimės ypač didžiausioje Europos ekonomikoje, Vokietijoje, po to, kai pirmadienį nuvylė PMI rezultatai (pvz., Apdirbamosios pramonės PMI pastebėjo, kad nuo 2009 m. Vidurio pasaulinės finansų krizės jų veikla smarkiai sumažėjo, nes produkcija mažėjo staigiausiu tempu nuo 2012 m. liepos mėn., o esant mažesnei užsienio paklausai, naujas verslas smuko greičiausiai per daugiau nei dešimtmetį), o dėl rizikos sumažėjimo savaitės pradžioje geltonasis metalas stabilizavo daugiau nei 1500 USD.

Turint tai omenyje, mūsų požiūris į auksą trumpuoju laikotarpiu išlieka kilimo tendencijoje ir turėtų būti maždaug ties 1 555 USD, o vidutinės trukmės tikslas - maždaug 1 650/700 USD.

Ir net jei pamatytume trumpalaikį pasitraukimą ir nukritimą žemiau 1 480 USD, mes nemanytume, kad toks žingsnis yra itin svarbus, ir vidutiniu laikotarpiu pasiekus kaina apie 1 440/450 USD galima būtų tikėtis atšokimo:


Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, Aukso dienos periodo duomenys: nuo 2018 m. birželio 26 d. iki 2019 m. rugsėjo 24 d. Grafiko data: 2019 m. rugsėjo 24 d., 10:00 (GMT).

Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

2014 m. aukso vertė sumažėjo 1.7%, 2015 m. sumažėjo 10.4%, 2016 m. padidėjo 8.1%, 2017 m. padidėjo 13.1%, 2018 m. sumažėjo 1.6%, o tai reiškia, kad per penkerius metus kursas pakilęs 6.4%.

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.