Kad Jūsų patirtis naršant mūsų svetainėje būtų pati geriausia, mes naudojame slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Daugiau informacijos bei tai, kaip galite pakeisti savo nuostatas, rasite mūsų Privatumo politikoje.
Daugiau informacijos Sutinku
79% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 79% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus. expand_more

Aukso bulių rinkos džiūgauja: Powell nori grįžti prie palūkanų normos mažinimo 50 bazinių punktų

Liepa 12, 2019 10:16

Po praėjusios savaitės NFP rodiklių paskelbimo, FED nurašė palūkanų normos mažinimą 50 bazinių punktų - iki kol Jerome Powel nepareiškė savo nuomonės trečiadienį.

Šaltinis: 2019 m. Liepos 12 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Po praėjusios savaitės NFP (JAV Darbo rinkos duomenų) rodiklių paskelbimo, finansų rinkos pilnai nurašė galimybę palūkanų normas mažinti 50 bazinių punktų, ką planavo FED (JAV Federalinių rezervų bankas) padaryti per savo susitikimą liepos 31 d. Tačiau trečiadienį FED narys J. Powel išsakė savo nuomonę prieš HFSP (House Financial Services Panel angl. k.) ir grąžino mintis apie galimybe taip stipriai apkarpyti palūkanų normas - staiga, auksas vėl pradėjo akylai stebėti savo metų aukštumas ties 1440 USD.

J. Powel paaiškino, jog valstybė dar turi neišspręstų strateginių klausimų, kuriuose yra prekybos plėtra, federalinės skolos lubos ir Brexit. Ir žinoma, yra didelė rizika, jog silpna infliacija bus daug labiau patvaresnė, negu FED ją įvertina.

Dėl šios priežasties JAV pajamingumas vėl sumažėjo (nors 10 metų iždo obligacijų pajamingumas išlieka aukščiau 2 %), o auksas pradėjo agresyviai kilti link 1400 USD kainos.

Nors savaitės pabaigoje nelaukiama jokių svarbių ekonominių naujienų, atrodo, jog pirkėjų susidomėjimas tauriuoju metalu signalizuoja apie galimus tolimesnius pirkimus. Trumpesniuose laiko grafikuose turėtų būti atidžiai stebima kaina ties 1405/ 407, tikintis potencialių pirkimo signalų.

Bendrame kontekste, mūsų nuomone, auksas turėtų agresyviai kisti ties 1440 USD lygiu ir taip atverti kelią prekybos galimybėms, kol kaina kinta aukščiau 1380 USD:

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, Gold dienos periodo duomenys: nuo 2018 m. Balandžio 12 d. iki 2019 m. Liepos 10 d. Grafiko data: 2019 m. Liepos 11 d., 10:00 (GMT)

Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

2014 m. aukso vertė krito 1.7%, 2015 m. nukrito 10.4%, 2016 m. vertė pakilo 8.1%, 2017 m. pakilo 13.1%, 2018 m. nukrito 1.6%. Tai reiškia, jog po 5 metų auksas pabrango tik 6.4%

MetaTrader5 prekybos platforma Profesionaliai prekybai

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.