Admiral Markets apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Įstaigos „Financial Conduct Authority“ (FCA) priežiūra
  • Svertas iki:
    1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
    1:500 Profesionaliems klientams
  • FSCS apsauga
  • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.

​BTC/USD Bulių rinkos vėliavos modelis formuoja užuominą apie galimą pramušimą

Spalis 09, 2018 13:16

Šaltinis: BTC/USD Admiral Markets MT5 su MT5SE papildiniu - atidarytas: 09.10.2018 01:13 AM


Šaltinis: BTC/USD Admiral Markets MT5 su MT5SE papildiniu - atidarytas: 09.10.2018 01:13 AM

BTC/USD kriptovaliutos pora suformavo bulių rinkos vėliavos grafinį modelį (pennant pattern angl.k.) aukščiau PP lygio (PP point) ir užsifiksavo žemiau R1 pasipriešinimo lygio. Tai reiškia, kad galime tikėtis potencialaus lygio pramušimo (breakout angl.k.) aukščiau R1 pivot point link R2 ir R3. Rytoj mes galėsime matyti ramesnę prekybos dieną, nes nebus paskelbta jokių svarbių JAV duomenų ir naujienų. Nepamirškite naudotis mūsų Ekonomikos naujienų kalendoriumi, kad sektumėte reguliarias naujienas, ekonominius pranešimus, prognozes ir dar daugiau naujienų.

Remiantis Technine analize BTC/USD kripto valiutų poros kursas gali turėti didesnį kintamumą (volatility angl. k.), jeigu kursas užsifiksuos aukščiau vėliavos grafinio modelio viršutinės trendo linijos. Užsifiksavimas aukščiau 6636 gali atverti kelią 6752 ir 6888 tikslams. Jeigu mes palygintume aukštėjančias aukštumas ir aukštėjančias žemumas bulių rinkos vėliavos grafiniame modelyje, mes galime lengvai pamatyti price action susiaurėjimą, kuris gali lemti pramušimą. Tik užsifiksavimas žemiau S1 Pivot Point lygio gali paskatinti meškų rinką ir suteikti papildomą impulsą tolimesniam kurso kritimui. Visuomet atkreipkite dėmesį į price action metodus prieš priimdami prekybos sprendimus. Konsolidacija paprastai vyksta prieš pramušimus (breakouts).

Pivot Point lygiai - Savaitiniai (W1) Palaikymo ir pasipriešinimo lygiai

POC - Point Of Confluence (The zone where we expect price to react aka entry zone) (Diapazonas, kurioje mes tikimės, kad kaina reaguos arba dar vadinama įėjimo zona)

Ši medžiaga nėra ir neturėtų būti laikoma investavimo pasiūlymu ar rekomendacija, pasiūlymu ar raginimu sudaryti sandorius dėl kokių nors finansinių instrumentų. Atkreipkite dėmesį, kad tokios prekybos analizės gali ne visiškai tiksliai atspindėti dabartinius ar būsimus rezultatus, nes aplinkybės gali keistis. Prieš priimdami investavimo sprendimus, būtinai pasikonsultuokite su nepriklausomu finansų patarėju, kuris padėtų suprasti su prekyba susijusią riziką.


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo tiekėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.