Kad Jūsų patirtis naršant mūsų svetainėje būtų pati geriausia, mes naudojame slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Daugiau informacijos bei tai, kaip galite pakeisti savo nuostatas, rasite mūsų Privatumo politikoje.
Daugiau informacijos Sutinku
79% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 79% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus. expand_more

Bulių rinkos divergencija DAX30 CFD - ar testuos 12,450?

Liepa 08, 2019 10:58

Trumpas ekonominis kalendorius po penktadienio NFP palieka mums aiškų dėmesį į techninę pusę, šiandien stebime Vokietijos indeksą, DAX30 CFD.

Šaltinis: 2019 m. liepos 08d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Kadangi ekonominis kalendorius yra labai trumpas savaitės pradžioje, mes norime sutelkti dėmesį tik į techninę pusę ir žvelgiame į DAX30 CFD.

Po penktadienio NFP (rezultatas 224k), kuris gerokai viršijo lūkesčius, Vokietijos indeksas vis dar smarkiai formuoja meškų rinkos divergenciją H1 grafike su RSI.

Apskritai, toks skirtumas yra tik požymis, kad naujausias judesio tempas mažės, o ilgalaikiai įsipareigojimai turėtų būti kruopščiai apsvarstyti iš rizikos atlygio perspektyvos.

Vis dėlto matome trumpalaikį meškų rinkos potencialą, mažiausiai iki 12.440 / 450 punktų, judant kartu su atotrūkiu (gap), įvykusiu po to, kai buvo paskelbtas JAV ir Kinijos prekybos karas G20 aukščiausiojo lygio susitikime birželio 29 d.

Jei matysime tokį stulbinamą meškų rinkos spaudimą, prekiautojai turėtų atidžiai stebėti kainų veiksmus ties 12.440 / 450: paprastai šis lygis turėtų veikti kaip potencialus ilgalaikis veiksnys, tačiau, jei buliai nesugebės atgauti pagreičio ir DAX30 CFD kaina nukris žemiau nei 12400 punktų, gali būti laikoma, kad nuosmukis yra patvirtintas ir tolesni nuostoliai yra rimta galimybė.

Kita vertus: jei neįvyks lūžis ir DAX30 CFD kirs 12650, tikėtinas ir tolesnis kainos kilimas link 12 850/900:

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, DAX 30 CFD Valandos periodo duomenys: nuo 2018 m. birželio 17d. iki 2019 m. liepos 5d.) Grafiko data: 2019 m. liepos 5 d., 10:00 (GMT)

Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

2014 m. DAX30 CFD vertė padidėjo 2.65%, 2015 m. padidėjo 9.56%, 2016 m. padidėjo 6.87%, 2017 m. padidėjo 12.51%, 2018 m. sumažėjo 18.26%, o tai reiškia, kad per penkerius metus kaina pakilo 10.5%.

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, DAX 30 CFD Dienos periodo duomenys: nuo 2018 m. kovo 23 d. iki 2019 m. liepos 05d.) Grafiko data: 2019 m. liepos 05 d., 10:00 (GMT)

MT5

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.