76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

DAX30 CFD meškų rinka atgauna kontrolę - dėmesys sutelktas į 11,550 lygį

Rugpjūtis 12, 2019 16:20

Šaltinis: 2019 m. rugpjūčio 12 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Šios savaitės pradžios ekonominis kalendorius neturi daug naujienų, tačiau naujausių įvykių ir santykių paaštrėjimas tarp JAV ir Kinijos vykstant Prekybos karui suteikia pakankamai parako rinkos kintamumui sukurti.

Vis dėl to norėtume pažvelgti į DAX30 CFD iš techninės analizės pusės. Po to, kai Vokietijos indeksas prarado augimo pagreitį praėjusios savaitės pabaigoje, šiandien galima surasti naują pasipriešinimo lygį ties 11,850 punktų riba.

Kainai pramušus šį lygį, galimas tolimesnis kainos kilimas link 12,000/ 030 punktų ribos, nors atsižvelgiant į techninė analizę valandiniame (H1) grafike labiau tikėtina išlieka pardavimo strategija, bent tol, kol prekyba vyksta žemiau 12,250 punktų.

Žvelgiant bendrai, po trumpo atsikvėpimo praėjusį antradienį, DAX30 CFD meškų rinka pradeda įtgauti rinkos kontrolę ir pradeda signalizuoti apie galimą tolimesnį kainos kritimą. Pagrindinis palailymo lygis yra ties 11,500 punktų: kainos prasimušimas žemiau šio lygio Vokietijos indeksą palieka labai pažeidžiamą artėjantiems galimiems kainos judėjimams, su galimybe kainai kristi link 11,250 punktų ribos, arba tiesiai link kovo mėnesio žemumų:

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, DAX30 CFD Valandos periodo duomenys: nuo 2019 m. liepos 23 d. iki 2019 m. rugpūčio 9 d. Grafiko data: 2019 m. rugpjūčio 9 d., 10:00 (GMT). Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, DAX30 CFD Dienos periodo duomenys: nuo 2018 m. gegužės 2 d. iki 2019 m. rugpūčio 9 d. Grafiko data: 2019 m. rugpjūčio 9 d., 10:00 (GMT). Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

2014 m. DAX30 CFD vertė padidėjo 2.65%, 2015 m. padidėjo 9.56%, 2016 m. padidėjo 6.87%, 2017 m. padidėjo 12.51%, 2018 m. nukrito 18.26%, o tai reiškia, kad per penkerius metus vertė pakilo 10.5%.

MetaTrader5 prekybos platforma

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.