76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

DAX30 CFD peržengė žemiau SMA (200) - ar nusimato dideli praradimai?

Rugpjūtis 05, 2019 17:22

JAV prezidentui D. Trumpui paskelbus apie naujus 10% tarifus importuojamoms prekėms iš Kinijos, kurie įsigalios nuo rugsėjo mėn., DAX30 CFD vėl krito žemiau 12.000 punktų.

Šaltinis: 2019 m. rugpjūčio 5 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Prasidėjus naujai prekybos savaitei, norime pažvelgti į DAX30 CFD. Po praėjusio trečiadienio FED palūkanų normų sumažinimo ir pirmųjų ketvirtadienio prekybos sesijos valandų atrodė, jog Vokietijos indeksas gali lengvai stabilizuotis ir išlaikyti kainą aukščiau psichologinio lygio esančio ties 12.000 punktų.

Tačiau situacija drastiškai pasikeitė po JAV prezidento D. Trumpo naujų importo tarifų Kinijai paskelbimo vėlų ketvirtadienio vakarą. D. Trumpas skelbė apie naują 10% tarifo taikymą kiniškoms prekėms nuo rugsėjo pradžios. Ši žinia agresyviai stumtelėjo akcijų rinką žemyn atvėrė kelią DAX30 CFD pabaigti savaitės prekybos sesiją žemiau 12.000 punktų vertės.

Atsižvelgiant į ploną ribą, kuria šiandien juda ekonomika ir jos planus taip judėti ateityje, atrodo jog strategija yra atrodo gana aiški, parduoti ties atšokimo korekcija. Vokietijos indeksas yra pažeidžiamas, ypač jeigu kainos lygis ties 11.900 punktų nebus išlaikytas.

Kainos kritimas žemiau šio lygio juda koja kojan su EMA (200) pramušimu dieniniame grafike. Visa tai perjungia rinkos tendenciją į "Meškų" rinką, kas gali įtakoti didžiuosius rinkos dalyvius pradėti uždarynėti savo akcijų pirkimo pozicijas.

Žemiau 11.00 punktų vertės, sekantis prekybos tikslo lygis gali tapti birželio mėnesio žemumose ties 11.600 punktų riba suformuotas lygis:

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, DAX30 CFD Valandos periodo duomenys: nuo 2019 m. liepos 16 d. iki 2019 m. rugpūčio 2 d. Grafiko data: 2019 m. rugpjūčio 2 d., 10:00 (GMT). Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, DAX30 CFD Dienos periodo duomenys: nuo 2018 m. balandžio 24 d. iki 2019 m. rugpūčio 2 d. Grafiko data: 2019 m. rugpjūčio 2 d., 10:00 (GMT). Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

2014 m. DAX30 CFD vertė padidėjo 2.65%, 2015 m. padidėjo 9.56%, 2016 m. padidėjo 6.87%, 2017 m. padidėjo 12.51%, 2018 m. nukrito 18.26%, o tai reiškia, kad per penkerius metus vertė pakilo 10.5%.

MetaTrader 5 yra skirtingus instrumentus apimanti platforma, kurią renkasi prekiautojai ir investuotojai iš viso pasaulio prekybai valiutomis, CFD, biržoje prekiaujamais instrumentais

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.