Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
  • Svertas iki:
    1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
    1:500 Profesionaliems klientams
  • FSCS apsauga
  • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų / investicinių įmonių, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją / investicinę įmonę, matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų / investicinių įmonių, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją / investicinę įmonę, matysite kitokią informaciją.

EUR/USD Bulių rinkos ralis nuo 50% Fibonacci palaikymo lygio

Vasaris 12, 2018 10:13

Sveiki, Prekiautojai,

EUR/USD kursas atšoko nuo 50% Fibonacci palailymo lygio ir pakilo aukščiau meškų rinkos suformuoto krentančio kanalo pasipriešinimo linijos, kuris gali reikšti bulių rinkos apsisukimą. Kaina gali užbaigti bulių rinkos 4-5 bangos figūrą, jei kaina pratęs kitimą aukščiau savaitinio Pivot Point lygio.

GBP/USD poroje matomas stipresnis bulių rinkos impulsas, negu EUR/USD poroje ir tai gali patvirtinti žemesnę žemumą besiformuojančio krentančio Pleišto figūroje, o USD/JPY poros kursas išlieka konsolidacijoje ir nėra aiškių signalų, kol kas dieniniame grafike laukiama kainos kilimo arba aukščiau pasipriešinimo lygio, arba kritimo žemiau palaikymo lygio, kuris taps tolimesnio kurso kitimo krypties signalu.

Daugiau 11 min trukmės video įraše (angl. k.):

Saugios prekybos,

Chris Svorcik

Sekite @ChrisSvorcik Twitter paskyroje, sužinokite naujausias rinkos apžvalgas (angl. k.).

Prisijunkite prie Chris Svorcik Facebook ir gaukite naujausias rinkos apžvalgas (angl. k.).

MetaTrader Supreme Edition


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.