Admiral Markets apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Įstaigos „Financial Conduct Authority“ (FCA) priežiūra
  • Svertas iki:
    1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
    1:500 Profesionaliems klientams
  • FSCS apsauga
  • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.

EUR/USD Perveriančios linijos modelis gali lemti kitimą prieš trendą

Spalis 03, 2018 13:38

Šaltinis: EUR/USD Admiral Markets MT5 su MT5SE papildiniu - atidarytas: 03.10.2018 02:15 AM

Šaltinis: EUR/USD Admiral Markets MT5 su MT5SE papildiniu - atidarytas: 03.10.2018 02:15 AM

EUR/USD valiutų pora nukrito nuo savaitinio pasippriešinimo R1 pivot point lygio, ir šiuo metu galime pamatyti konsolidaciją. Mes taip pat galime matyti naują Perveriančios linijos modelį (piercing line pattern angl.k.) susiformavusį ties pagrindiniu Pivot Point lygiu. Nors rytoj Vokietijoje bus nedarbo diena, prekiautojai turi atkreipti dėmesį į ADP (automatinio duomenų apdorojimo) duomenų išleidimą. ADP nustato numatomą įdarbintų žmonių skaičiaus pokytį praėjusį mėnesį, išskyrus žemės ūkio pramonę ir vyriausybę. Naujienos turėtų įtakoti EUR/USD valiutų poros kursą. Nepamirškite naudotis mūsų Ekonomikos naujienų kalendoriumi, kad sektumėte reguliarias naujienas, ekonominius pranešimus, prognozes ir dar daugiau naujienų.

Remiantis Technine analize EUR/USD valiutų poros kursas suformavo Perveriančios linijos modelį, tai gali lemti atšokimą ties 1.1530-50 diapazonu. Jei taip įvyks pirmasis tikslas taps 1.1590, ir potencialiai link 1.1650, kur matome daug susikaupusių lygių Pivot Point, R3 Dienos pasipriešinimo lygis ir EMA. ADP naujienų paskelbimo metu gali padidėti kintamumas, taigi reikia atkreipti dėmesį naudoti price action metodus tik po šių naujienų paskelbimo. Be to, bulių rinkos bandymas įtakoti kurso kitimą prieš trendą taps nereikšmingas, jei kursas nukris žemiau 1.1500 palaikymo lygio.

Pivot Point lygiai - Savaitiniai Palaikymo ir pasipriešinimo lygiai

POC - Point Of Confluence (The zone where we expect price to react aka entry zone) (Diapazonas, kurioje mes tikimės, kad kaina reaguos arba dar vadinama įėjimo zona)

Ši medžiaga nėra ir neturėtų būti laikoma investavimo pasiūlymu ar rekomendacija, pasiūlymu ar raginimu sudaryti sandorius dėl kokių nors finansinių instrumentų. Atkreipkite dėmesį, kad tokios prekybos analizės gali ne visiškai tiksliai atspindėti dabartinius ar būsimus rezultatus, nes aplinkybės gali keistis. Prieš priimdami investavimo sprendimus, būtinai pasikonsultuokite su nepriklausomu finansų patarėju, kuris padėtų suprasti su prekyba susijusią riziką.


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo tiekėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.