Kad Jūsų patirtis naršant mūsų svetainėje būtų pati geriausia, mes naudojame slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Daugiau informacijos bei tai, kaip galite pakeisti savo nuostatas, rasite mūsų Privatumo politikoje.
Daugiau informacijos Sutinku
79% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 79% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus. expand_more

EURGBP dėl politinių pokyčių ketina pasiekti 0.9100?

Gegužė 24, 2019 10:41

EURGBP dėl politinių pokyčių ketina pasiekti 0.9100?

Nors žinoma, kad EURGBP yra klasikinė mažo kintamumo valiutų pora, naujausi politiniai pokyčiai gerokai padidino svyravimus.

Šaltinis: 2019 m. gegužės 24 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Šiandien mes apžvelgsime šiuo metu labai politinę valiutų porą: EURGBP. Per pastarąsias dienas neapibrėžtumas dėl BREXIT ir akivaizdus nepasitikėjimas premjeru gegužės mėn., taip pat ir opozicijos darbo partija sukėlė EURGBP kylimą 14 prekybos dienų iš eilės po to, kai surado paramą ties šių metų žemumomis ties 0.8470.

Svaro silpnumą šiuo metu, galima išskirti tuo, kad pelningojo euro valiuta, kuri netolimoje ateityje greičiausiai pamatys stipresnį atotrūkį, dėl galimų politinių nesėkmių įsitvirtinusioms euro partijoms artėjančiuose rinkimuose kitą sekmadienį .

Jungtinėje Karalystėje partija „BREXIT" vadovaujama Nigel Farage, kuri greičiausiai taps stipriausia partija Jungtinėje Karalystėje ES rinkimuose, bet ir kitų euro skeptiškų partijų, tokių kaip Salvini vadovaujama „Lega" Italijoje ar "Front National" Prancūzijoje vadovaujama Le Pen, kelia galvos skausmus tarp Euro bulių.

Prekybos aspektu, EURGBP padidėjimas ir zonos testavimas ties 0.8840/50 įdomus dėl to jog: pasiekus aukštumas, jos gali nutiesti kelią tolesniam kilimui ir aktyvinti regioną ties metinėmis aukštumomis 0.9100.

Tai ypač aktualu, po paskutinių dienų, kai Austrijoje įvyko pokyčiai, kai dešinysis sparnas „FPOe" nukentėjo dėl korupcijos skandalo aplink savo lyderį ir vicekancleri HC Strache. Dėl to, kad Europos dešiniųjų partijų rinkimų rezultatas buvo silpnas, euras gali sukelti trumpą spaudimą ir dar labiau padidinti EUR GBP:

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, EURGBP Dienos periodo duomenys: nuo 2018 m. kovo 7d. iki 2019 m. gegužės 23d. Grafiko data: 2019 m. gegužės 23 d., 10:00 (GMT)

Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

2014 m. EURGBP vertė sumažėjo iki 6.4%, 2015 m. sumažėjo 5.2%, 2016 m. padidėjo 15.6%, 2017 m. padidėjo 4.2%, 2018 m. padidėjo 1.2%, o tai reiškia, kad per penkerius metus kaina pakilo 6.9%.

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.

Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.

Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.

Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.

Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.

Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.

Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.

Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.