EURUSD tuoj sugrįš link 1.1000 - ar pasieksime 1.1200?

Gegužė 22, 2020 14:21

Šaltinis: 2020 m. gegužės 22 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Kol ekonominių naujienų kalendorius yra tuščias prekybos savaitės pabaigoje, o rinkos dalyviai gali tikėtis mažesnio kintamumo valiutų rinkose dėl ateinančios JAV bankų nedarbo dienos kitą pirmadienį, EURUSD valiutų pora susiduria su labai įdomiu trumpalaikiu pasipriešinimo lygiu ties 1.1000.

Tiesą pasakius, nedidelis kainos šuolis aukščiau gali greitai kainą privesti link 1.1200 ribos, ir tai pasidarė realu po praėjusio pirmadienio pasiūlymo, kai Vokietija ir Prancūzija, tiksliau A. Merkel ir E. Macron pasiūlė 500 milijardų EU atsistatymo fondą, kuris pasiūlytų pagalba Europos sąjungos regionams ir sektoriams, kurie stirpriausiai nukentėjo nuo Korona viruso epidemijos, dotacijomis.

Iš tiesų, tai galima vertinti kaip pirmąjį žingsni link pervedimų sąjungos, be to, didžiulė ECB pinigų skatinimo politika ir pastarasis euro brangimas nieko nestebina.

Be to, tikimės, kad JAV doleris ir toliau patirs didelį spaudimą, kol Europos obligacijos toliau brangs, tikėtina kad 10 metų JAV iždo obligacijos kris žemiau 0,60% todėl dar labiau sumažės pajamingumas tarp EU ir JAV obligacijų ir tai skatins EURUSD prieaugį.

Technically, a break above 1.1000 coincides with a break out of the trading range between 1.0750/0800 and 1.1000 since the beginning of April, resulting in a projected target on the upside around 1.1200/1250:

Iš techninės analizės pusės, kainos kilimas aukščiau 1.1000 sutampa su konsolidacijos ir kainos kitimo diapazone tarp 1.0750/0800 ir 1.1000 punktų pramušimu, kuriame kursas kinta nuo balandžio pradžios, o sėkmės atveju galimas kurso kilimas link artimiausio pasipriešinimo lygio, ties 1.1200/1250:

Šaltinis: Admiral Markets MT5 su MT5 Supreme Edition, EUR/USD Dienos periodo duomenys: nuo 2019 m. kovo 22 d. iki 2020 m. gegužės 21 d.) Grafiko data: 2020 m. gegužės 21 d., 10:00 (GMT) - Pastaba: Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

EUR/USD kursas 2015 metais krito 10.2%, 2016 metais krito 3.2%, 2017 m. kilo 13.92%, 2018 m. nukrito 4.4%, 2019 m. krito 2.2%, tai reiškia, kad po penkių metų kursas yra nukritęs 7.3%.

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.
Avatar-Admirals
Admirals Sprendimas „viskas viename“ – mokant, investuojant ir tvarkant savo pinigus

„Admirals“ – tai ne tik brokeris, bet ir finansų centras, siūlantis platų finansinių produktų ir paslaugų asortimentą. Mūsų dėka asmeninius finansus galite tvarkyti naudodamiesi „viskas viename“ sprendimu – investuojant, mokant ir tvarkant savo pinigus.