Admiral Markets apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Įstaigos „Financial Conduct Authority“ (FCA) priežiūra
  • Svertas iki:
    1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
    1:500 Profesionaliems klientams
  • FSCS apsauga
  • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.

​GBP/USD potencialus bulių rinkos pratęsimas link R2

Spalis 08, 2018 12:10

Šaltinis: GBP/USD Admiral Markets MT5 su MT5SE papildiniu - atidarytas: 08.10.2018 02:30 AM

Šaltinis: GBP/USD Admiral Markets MT5 su MT5SE papildiniu - atidarytas: 08.10.2018 02:30 AM


GBP/USD valiutų pora suformavo pamušimo (Breakout) modelį šiek tiek aukščiau PP point palaikymo lygio, ir galėtume pamatyti dar didesnį kilimo potencialą link R2 pivot point pasipriešinimo lygio. Trečiadienį sulauksime pagrindinių naujienų, pranešimo apie GBP D. Britanijos BVP (Bendrą Vidaus Produktą). Tiems, kas dar nėra susipažinę, BVP parodo visų ekonomikoje pagamintų prekių ir paslaugų bendrosios BVA pokytį. Tai plačiausias šalies ekonominės veiklos rodiklis ir pagrindinis šalies ekonominės sveikatos rodiklis. Nepamirškite naudotis mūsų Ekonomikos naujienų kalendoriumi, kad sektumėte reguliarias naujienas, ekonominius pranešimus, prognozes ir dar daugiau naujienų.

Remiantis Technine analize GBP/USD valiutų pora suformavo atšokimo trendo liniją ir pramušimas aukšiau šios trendo linijos gali inicijuoti bulių rinkos pratęsimą. Tačiau, jei kursas nukris link POC diapazono tarp 1.3060-80, pirkėjai gali būti pasiruošę labiau sustiprinti bulių rinką. D. Britanijos BVP naujienų paskelbimo metu tikėtinas padidėjęs kintamumas, todėl , kaip visuomet atkreipkite dėmesį į price action metodus prieš priimdami prekybos sprendimus. Konsolidacija paprastai vyksta prieš pramušimus (breakouts).

Pivot Point lygiai - Savaitiniai Palaikymo ir pasipriešinimo lygiai

POC - Point Of Confluence (The zone where we expect price to react aka entry zone) (Diapazonas, kurioje mes tikimės, kad kaina reaguos arba dar vadinama įėjimo zona)

Ši medžiaga nėra ir neturėtų būti laikoma investavimo pasiūlymu ar rekomendacija, pasiūlymu ar raginimu sudaryti sandorius dėl kokių nors finansinių instrumentų. Atkreipkite dėmesį, kad tokios prekybos analizės gali ne visiškai tiksliai atspindėti dabartinius ar būsimus rezultatus, nes aplinkybės gali keistis. Prieš priimdami investavimo sprendimus, būtinai pasikonsultuokite su nepriklausomu finansų patarėju, kuris padėtų suprasti su prekyba susijusią riziką.


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo tiekėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.