76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Kodėl ketvirtadienį ECB gali sukelti USDJPY valiutų poros nepastovumą?

Rugsėjis 11, 2019 12:34

Užsienio valiutų rinkų nepastovumas išliks silpnesnis prieš rytojaus ECB konferenciją, tačiau tokiose valiutų porose kaip USDJPY galima tikėtis staigių pokyčių antroje savaitės dalyje.

Šaltinis: 2019 m. rugsėjo 11 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Nors ekonominis kalendorius trečiadienį yra menkas, o akcijų ir valiutų rinkų rinkos laukia ECB sprendimo, rinkos dalyviai akivaizdžiai jaučia įtampą - taip pat ir iš pirmo žvilgsnio „nesuderintų" su ECB valiutų porose, tokiose kaip USDJPY.

Po to, kai NFP duomenis praėjusį penktadienį buvo įvairus (tikėtasi 130 tūkst. prieš 160 tūkst., tačiau vidutinis valandinis uždarbis (MM) buvo 0,4 proc., palyginti su 0,3 proc.), USDJPY buliai laikė valiutų porą šalia esminio regiono maždaug 106,80 / 107 kainų lygiu.

Jei bandymas pramušti 107.00 kainų lygį yra tvarus, tuomet dar viena galimybė kilti link 108.50 / 109.00, ypač jei per ateinančias dienas ir savaites pradės spekuliuoti palankus JAV ir Kinijos prekybos susitarimas abiem pusėms.

Bet dabar mąstome: ne tik kad bet koks naujas „Twitter eskalavimas" iš JAV prezidento Trumpo pvz: „Žinoma, mes siekiame palankaus susitarimo - už JAV! Kinija sumokės!" galėtų sugadinti viltis ir spėliones, kad JAV ir Kinija susitars dėl susitarimo ir greičiausiai pastebės staigesnį kritimą nuo dabartinio lygio, nustatydamos, kad dabartinis bėgimas virš 107 yra netikras.

Taip pat turėtume atsiminti, kad labai ekspansyvi ECB pinigų politika ir neigiamas Europos, ypač Vokietijos, obligacijų pelningumo pokytis pastarosiomis savaitėmis kelis kartus buvo Trumpo tviterio tema.

Nepaisant to, pasyvi (dovish) ketvirtadienio ECB pozicija realiai gali sukelti kitą repliką iš Trumpo.

Abiem atvejais tai būtų meškų rinkos pozicijonavimas JAV dolerio atžvilgiu ir skatintų USDJPY kritimą.

Jei kritimas žemiau butų žemiau 105,80 tai galėtų sukelti tolesnio pardavimo bangą ir greitai vėl suaktyvinti regioną maždaug ties 105.00:

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, USD/JPY Dienos periodo (D1) duomenys: nuo 2018 m. liepos 12 d. iki 2019 m. rugsėjo 10 d.) Grafiko data: 2019 m. rugsėjo 10 d., 10:00 (GMT).

Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

USD/JPY kursas 2014 metais pakilo 13.7%, 2015 metais pakilo 0.5%, 2016 metais krito 2.8%, 2017 m. krito 3.6%, 2018 m. nukrito 2.7%, tai reiškia, kad po penkių metų kursas yra pakilęs 4.1%.


Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką