76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Meškų rinka nesugeba suvadyti DAX30 - bulių rinka švenčia mažą pergalę

Liepa 15, 2019 17:33

Praėjusią savaitę meškų divergencija skelbė apie galimą DAX30 CFD korekciją. Šią savaitę, viskas pasikeitė ir matome kaip bulių rinka perima kontrolę.

Šaltinis: 2019 m. Liepos 15 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Paskutinio mūsų techninės analizės straipsnio, skirto DAX30 CFD, praėjusį pirmadienį, antraštė skelbė:

Bulių rinkos divergencija DAX30 CFD - ar testuos 12,450?

Mes ne tik matėme kaip kaina užpildė buvusį atotrūkį ties 12450 punktų, bet Vokietijos indeksas ir toliau išlaikė judėjimo momentą per likusias prekybos dienas ir testavo kainos lygį ties 12300 punktų.

Žvelgiant iš techninė analizės pusės dabar matoma įdomi situacija: kainos kritimas trumpų periodų laiko grafikuose turėjo "aštrių" kainos šoktelėjimų ir kritimų, kas įtakojo bulių divergencijos susiformavimą. Tačiau, dabar matome, jog meškų rinkai nepavyko perimti DAX30 kontrolės ir tai lemia dar vieną pardavėjų impulso nykimą.

Jeigu bulių rinka pasieks ir sugebės išsilaikyti aukščiau 12430/ 470 punktų lygiu, bus galima sakyti, jog bulių bulių divergencija yra patvirtinta ir galimas tolimesnis kainos kilimas link metų aukštumų, esančių ties 12.650 lygiu.

Kitą vertus, kainai nukritus žemiau 12300 ir pasiekus 12180/ 200 punktų ribą, H1 periodo grafike atsiranda rizika ir neaiškumas pirkimo signalams:

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, DAX 30 CFD Vienos valandos (H1) periodo duomenys: nuo 2019 m. birželio 24 d. iki 2019 m. liepos 12 d.) Grafiko data: 2019 m. liepos 12 d., 10:00 (GMT). Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.


Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, DAX 30 CFD Dienos periodo (D1) duomenys: nuo 2018 m. kovo 23 d. iki 2019 m. liepos 12 d.) Grafiko data: 2019 m. liepos 12 d., 10:00 (GMT). Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

2014 m. DAX30 cfd vertė pakilo 2,65%, 2015 m. ji pakilo 9,56%, 2016 m. vertė kilo 6,87%, 2017 m. vertė kilo 12,54%, 2018 m. vertė krito 18,26%, tai reiškia, kad per 5 metus, vertė kilo 10,5%

Pažangiausia MetaTrader 5 prekybos platforma profesionalams

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.