Kad Jūsų patirtis naršant mūsų svetainėje būtų pati geriausia, mes naudojame slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Daugiau informacijos bei tai, kaip galite pakeisti savo nuostatas, rasite mūsų Privatumo politikoje.
Daugiau informacijos Sutinku
79% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 79% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus. expand_more

Penktadienį dėmesio centre JAV darbo rinko rodikliai - ar USDJPY valiutų pora dar kartą nukris žemiau 107?

Spalis 04, 2019 13:11

Atėjus prekybinės savaitės pabaigai ir žinant, jog JAV greitu metu paskelbs darbo rinkos rodiklius, norime atkreipti dėmesį į USD/JPY valiutų porą.

Po pasčiausių ISM gamybos rodiklių nuo 2009 m. birželio, kurie buvo paskelbti praėjusį antradienį (matomas didžiausias susitraukimas nuo 2007-2009 m. recesijos pabaigos), ISM užimtumo komponento rodiklių reikšmė 2019 rugpjūčio mėn. buvo 46.3, prastesnė lyginant su prognozuoti 47.4 ir trečiadienį ADP užimtumo rodikliams nuvylus rinkos dalyvius, kuomet privatus sektorius pasamdė 135 000 darbuotojų vietoje planuotų 140 000, šiandienos JAV darbo rinkos rodikliai tikėtinai bus prastesni, negu prognozuojami 145 000.

Jeigu šiandienos darbo rinkos rodikliai stipriai nuvils, aktualiems duomenims esant žemiau 100 000, USDJPY pora gali bandyti dar kartą testuoti 106.80 /107.00 lygį ir pabaigti savaitės prekybos sesiją žemiau šio lygio.

Tai gali būti ypač aktualu, jeigu kiti rizikos ženklai pradės materializuotis (JAV prezidento D. Trumpo apkaltos tyrimas ar tolimesnė JAV ir Kinijos prekybos karų plėtra US and Europe). Tolimesnė pardavimų banga gali atverti kelią kainos judėjimui link sekančio palaikymo 105.80 lygio, tokiu atveju galimai kitą savaitę kainos kritimas žemiau 105.80 lygio gali suaktyvinti tolimesnius pardavimus, kurio tikslu galėtų tapti 105.00 lygio testavimas.

Bendrai ir žvelgiant iš techninės analizės pusės USD/JPY poros dieniniame grafike matoma meškų rinkos tendencija, kol kaina kinta žemiau 108.50/ 109.00 lygio. Šis kainos lygis galimai neturėtų būti pasiektas šiandien ar artimiausiu metu, net jeigu darbo rinkos rodikliai būtų daug geresni negu prognozuojami:


Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, USD/JPY Dienos periodo (D1) duomenys: nuo 2018 m. rugpjūčio 17 d. iki 2019 m. spalio 4 d.) Grafiko data: 2019 m. spalio 4 d., 10:00 (GMT). Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

USD/JPY kursas 2014 metais pakilo 13.7%, 2015 metais pakilo 0.5%, 2016 metais krito 2.8%, 2017 m. krito3.6%, 2018 m. nukrito 2.7%, tai reiškia, kad po penkių metų kursas yra pakilęs 4.1%.

MetaTrader5 prekybos platforma. Profesionalams

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.