Kad Jūsų patirtis naršant mūsų svetainėje būtų pati geriausia, mes naudojame slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Daugiau informacijos bei tai, kaip galite pakeisti savo nuostatas, rasite mūsų Privatumo politikoje.
Daugiau informacijos Sutinku
79% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 79% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus. expand_more

Po tragiškų ADP rodiklių: ar NFP rodikliai stums USDJPY valiutų porą link 105.00?

Gegužė 08, 2020 12:03

Šaltinis: 2020 m. gegužės 8 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Penktadienį viso pasaulio prekiautojų dėmesys bus sutelktas į JAV darbo biržos skelbiamus duomenis arba NFP.

Visa tai yra ypač aktualu po trečiadienį paskelbtų ADP rodiklių, kurie parodė, jog privatūs verslai JAV atleido 20.2 milijono darbuotojų balandžio mėnesį dėl korona viruso karantino, bet tik šiek tiek daugiau negu buvo rinkos lūkesčiai, kurie siekė 20 milijonų.

Nieko nenustebinant, tai buvo prasčiausi ADP duomenys, o ADP įprastai yra geras indikatorius, kartais interpretuojamas kaip pirmaujantis indikatorius skelbiamiems NFP rodikliams, taigi, yra galima manyti, kad rinkos prognozės ties -21.5 milijono nėra tokios jau tolimos.

Nieko nestebinant, USDJPY valiutų pora jau įgavo meškų tendencijos momentą ir pradėjo testuoti kainos lygį ties 106.00 pastarosiomis dienomis ir pabrėžia vieną aspektą iš FED pareiškimo ir FED pasiryžimą imtis tolimesnių monetarinių veiksmų prastėjančioje ekonomikoje.

Nors tikrai nėra žinoma kiek tokios "prastėjančio" ekonomikos yra įskaičiuota į FED prielaidas, yra sąžiniga tikėtis tolimesnio monetarinio stimulo iš JAV centrinio banko su tebevykstančiomis prastomis ekonomikos prognozėmis, ypač iš JAV darbo rinkos, kas toliau didina spaudimą JAV obligacijoms ir USDJPY valiutų porai, kurios kaina tikėtina gali kristi link 105.00 ar netgi žemiau.

Žiūrint iš techninės analizės pusės viskas pasikeistų, jeigu valiutų pora sugrįžtų link 107.80/108.00:

Šaltinis: Admiral Markets MT5 su MT5 Supreme Edition, USD/JPY Dienos periodo (D1) duomenys: nuo 2019 m. kovo 15 d. iki 2020 m. gegužės 7 d.) Grafiko data: 2020 m. gegužės 7 d., 10:00 (GMT) - Pastaba: Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

USD/JPY kursas 2015 metais pakilo 0.5%, 2016 metais krito 2.8%, 2017 m. krito3.6%, 2018 m. nukrito 2.7%, 2019 m. krito 0.85%, tai reiškia, kad po penkių metų kursas yra nukritęs 9.2%.

MetaTrader5 Profesionalams

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.