76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

“Prekybos karai” plėtojasi toliau, Auksas pasiekė 1 500 USD ribą - laukiame pirkimo signalo ties 1 440/ 450 USD?

Rugpjūtis 09, 2019 17:16


Šaltinis: 2019 m. rugpjūčio 9 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Dar viena prekybos nesutarimų banga tarp JAV ir Kinijos spustelėjo auksą į naujas metų aukštumas, o dabartinė kaina yra 1 500 USD.

Po JAV FED nario J. Powell praėjusios savaitės trečiadienio komentarų "Palūkanų normos mažinimas "TIK" 25 baziniais punktais ir tolimesni mažinimo žingsniai priklauso nuo globalios ekonomikos vystymosi), naujausia atakata iš JAV prezidento D. Trumpo pusės tapo Twitter paskelbta žinutė Kinijai klijuojama manipuliatoriaus etiketė (labelling China a currency manipulator angl.k.) po to, kai Kinija leido savo valiutai juaniui susilpnėti ir jos kainai nukristi žemiau svarbaus psichologinio lygio 7.00 už 1 USD - visa ši situacija lėmė aukso kainos kilimą pastaruoju metu.

Žvelgiant iš techninės analizės pusės, aukso kaina rodo užsitęsusį kilimą. Tačiau, pažiūrėjus iš pelno-nuostolio santykio pusės, kainos grįžimas link 1 440/ 450 USD atvertų puikias galimybes pirkimo sandorio signalui, ypač nuo pirmadienio, kadangi nuo rugpjūčio 12 d. iki rugsėjo 5 d. aukso rinkoje pastebimi bulių rinkos aktyvumo signalai.

Analizuojant dieninį aukso grafiką, galime matyti bulių rinkos tendenciją tol, kol yra prekiaujama aukščiau 1 380 USD:

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, Auksp dienos periodo duomenys: nuo 2018 m. gegužės 10 d. iki 2019 m. rugpjūčio 8 d. Grafiko data: 2019 m. rugpjūčio 8 d., 10:00 (GMT). Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

2014 m. aukso vertė sumažėjo 1.7%, 2015 m. sumažėjo 10.4%, 2016 m. padidėjo 8.1%, 2017 m. padidėjo 13.1%, 2018 m. sumažėjo 1.6%, o tai reiškia, kad per penkerius metus kursas pakilęs 6.4%.


MetaTrader 5 yra skirtingus instrumentus apimanti platforma, kurią renkasi prekiautojai ir investuotojai iš viso pasaulio prekybai valiutomis, CFD, biržoje prekiaujamais instrumentais (ETF) ir ateities sandoriais

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.