Kad Jūsų patirtis naršant mūsų svetainėje būtų pati geriausia, mes naudojame slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Daugiau informacijos bei tai, kaip galite pakeisti savo nuostatas, rasite mūsų Privatumo politikoje.
Daugiau informacijos Sutinku
79% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 79% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus. expand_more

Trečiadienį aukso prekiautojai laukia FED pirmininko J. Powell pranešimo

Gegužė 13, 2020 12:54

Šaltinis: 2020 m. gegužės 13 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Paskutinėmis dienomis aukso kaina išliko stabili ir svyruoja ties 1,700 USD.

Galėtų nustebinti faktas, kad JAV ekonomikos duomenys gauti iš darbo rinkos yra katastrofiški, ADP paskelbė -20.2 milijonų smukimą, o penktadienį NFP duomenys buvo -20.5 milijonų, bet atrodo kad ir kokios blogos, bet šios indikacijos jau buvo įskaičiuotos į kainą.

Trečiadienį pagrindinis dėmesys greičiausiai bus nukreiptas į FED pirmininko J. Powell pranešimą JAV kongrese, jo pastaboms apie smūgį ekonomikai ir atitinkamus pokyčius po koronaviruso karantino laikotarpio.

Iš tikrųjų, didžiulės monetarinės ir fiskalinės politikos stimuliacijos iš JAV vyriausybės ir FED kovojant su ekonomikos nuosmukiu dėl koronaviruso ir karantino, o J. Powell komentaruose gali būti užsiminta, kad dabartinės stimuliacijos veikia daug silpniau nei, kad buvo numatyta, taip paskatinant dar didesnį kintamumą finansų rinkose - ypatingai aukso kainos svyravime.

Vis dėlto išlieka staigesnio ausko kainos kilimo galimybė ateinančiomis dienomis, tokiu atveju dėmesys galėtų būti sutelktas link 1.750 USD.

Kita vertus, turėtume atkreipti dėmesį ir į meškų rinkos divergenciją RSI(14) dieniniame grafike (oranžinė spalva), kuris galėtų pasitvirtinti kritimu žemiau 1,660 USD, sudarydamas gilesnę korekciją net link 1,630/35 USD:

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, Aukso dienos periodo duomenys: nuo 2019 m. vasario 11 d. iki 2020 m. gegužės 12 d. Grafiko data: 2020 m. gegužės 12 d.., 10:00 (GMT) - Pastaba: Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

2015 m. aukso vertė sumažėjo 10.4%, 2016 m. padidėjo 8.1%, 2017 m. padidėjo 13.1%, 2018 m. sumažėjo 1.6%, 2019 m. padidėjo 18.9%, o tai reiškia, kad per penkerius metus aukso kursas yra pakilęs 28%.

MetaTrader5 Profesionalams

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.