76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Tvirti NFP rodikliai + įtampos atslūgimas tarp JAV ir Kinijos = USDJPY kaina aukščiau 107?

Rugsėjis 06, 2019 16:22

Šaltinis: 2019 m. rugsėjo 2 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Pirmąjį mėnesio penktadienį skelbiami NFP rodikliai, taigi mūsų dėmesys vėl krypsta į USDJPY valiutų porą - ypač atslūgus įtampai prekybos karuose tarp JAV ir Kinijos.

Savaitės pabaigoje visi stebės JAV darbo rinkos rodiklius, vadinamuosius "Non-Farm Payrols".

Po antradienį skelbtų ISM gamybos PMI rodiklių, kurie krito iki 49.1 rugpjūčio mėnesį, nuo buvusių 51.2 liepos mėnesį, nepasiekė rinkos lūkesčių, buvusių ties 51.1 ir tai rodo esamą susitraukimą gamybos sektoriuje nuo 2016 m. sausio mėn., kas kelia susirūpinimą dėl JAV ir Kinijos Prekybos karų veiksmų eskalavimo. Perspektyvos šiandieniniam NFP rodikliams neatrodo daug žadančios.

Įdomu tai, jog ketvirtadienio antraštės skelbė apie JAV ir Kinijos atstovų susitikimą spalio pradžioje, kurio metu bus kalbama apie tarifų karo nutraukimą, kuris kelia grėsmę pasaulio ekonominiam augimui. Tai stabilizavo JAV 10 metų obligacijų kainas, o USDJPY kaina pradėjo kilti link 106.80 - 107. 00 ir atrodo, kad kaina gali stabilizuotis.

Atsižvelgiant į aukščiau paminėtus dalykus, mūsų nuomone: geresni, negu tikėtasi, NFP rodikliai greičiausiai privers USDJPY bulių rinką kainą pakelti kainą aukščiau 107.00 dar prieš užsidarant savaitės prekybai, išlaikant bulių rinkos impulsą ir bandyti testuoti 108.50/109.00 kainos lygį. Ypač, jeigu per ateinančias dienas pradidės spekuliacijos dėl teigiamų JAV ir Kinijos prekybos sąlygų suderinimo.

Kitą vertus: bet kokie nuvilintys NFP rodiklai arba naujos Twitter žinutės iš JAV prezidento D. Trumpo "Žinoma, mes norime pasiekti puikų susitarimą - puikų JAV! Tegul Kinija už viską moka" gali aptemdyti viltis ir spekuliacijas dėl JAV ir Kinijos susitarimo , tai reikštų, jog vakarykštys USDJPY šuolis virš 107 buvo tik momentinis judėjimas.

Kainos kritimas žemiau 105.80 galėtų inicijuoti bangą tolimesnių išsipardavimų ir kaina vėl grįžtų link 105.00:

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, USD/JPY Dienos periodo (D1) duomenys: nuo 2018 m. liepos 7 d. iki 2019 m. rugsėjo 5 d.) Grafiko data: 2019 m. rugsėjo 5 d., 10:00 (GMT). Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

USD/JPY kursas 2014 metais pakilo 13.7%, 2015 metais pakilo 0.5%, 2016 metais krito 2.8%, 2017 m. krito 3.6%, 2018 m. nukrito 2.7%, tai reiškia, kad po penkių metų kursas yra pakilęs 4.1%.

MetraTrader5

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.