Admiral Markets apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Įstaigos „Financial Conduct Authority“ (FCA) priežiūra
  • Svertas iki:
    1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
    1:500 Profesionaliems klientams
  • FSCS apsauga
  • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.

USD/CAD Apversto galvos ir pečių modelio pramušimas

Spalis 12, 2018 11:45

Šaltinis: USD/CAD Admiral Markets MT5 su MT5SE papildiniu - atidarytas: 12.10.2018 01:59 AM


Šaltinis: USD/CAD Admiral Markets MT5 su MT5SE papildiniu - atidarytas: 12.10.2018 01:59 AM

USDCAD valiutų poros kursas suformavo apverstą galvos ir pečių grafinį modelį (pattern angl.k.). Pramušimas (breakout angl.k.) įvyko ties R1 pasipriešinimo lygiu (R1 Resistance angl.k.). Ekonomikos naujienų kalendoriuje matome keletą neįpatingai svarbių CAD naujienų, bet dėl standartinio pelno fiksavimo penktadienį, kintamumas (volatility angl.k.) gali padidėti Londono / Niujorko prekybos sesijų metu. Pagrindinės USD naujienos penktadienį paremtos pagal apskaičiuojamą sudėtinio indekso lygį remiantis vartotojų apklausa - Preliminarus UoM (University of Michigan) Sentimentas. Nepamirškite naudotis mūsų Ekonomikos naujienų kalendoriumi, kad sektumėte reguliarias naujienas, ekonominius pranešimus, prognozes ir dar daugiau naujienų.

Remiantis Technine analize USD/CAD valiutų poros kursas atvėrė kelią tolimesniam kurso kilimui. Aukščiau R1 ir trendo linijos susikirtimo taip pat galėtume pamatyti R2 pasipriešinimo lygio testavimą ir, gal būt, pramušimą, kurio galutinis tikslas gali tapti R3 - 1.3175. Tačiau, kadangi penktadienis yra pleno fiksavimo diana, tikėtina, kad stebėsime meškų rinkos kainos veiksmus (price action angl.k.). Meškų rinkos dominavimas gali prasidėti žemiau 1.2980. Užtikrintas kurso kritimas ir tvirtas užsifiksavimas žemiau 1.2980 bus nukreiptas į savaitinį Pivot Point lygį PP (Pivot Point (PP) angl.k.), ties 1.2892.

Pivot Point lygiai - Savaitiniai (W1) Palaikymo ir pasipriešinimo lygiai

POC - Point Of Confluence (The zone where we expect price to react aka entry zone) (Diapazonas, kurioje mes tikimės, kad kaina reaguos arba dar vadinama įėjimo zona)

Ši medžiaga nėra ir neturėtų būti laikoma investavimo pasiūlymu ar rekomendacija, pasiūlymu ar raginimu sudaryti sandorius dėl kokių nors finansinių instrumentų. Atkreipkite dėmesį, kad tokios prekybos analizės gali ne visiškai tiksliai atspindėti dabartinius ar būsimus rezultatus, nes aplinkybės gali keistis. Prieš priimdami investavimo sprendimus, būtinai pasikonsultuokite su nepriklausomu finansų patarėju, kuris padėtų suprasti su prekyba susijusią riziką.


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo tiekėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.