76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

USDCAD laikosi aukščiau 1.3000 kainų lygio prekybos karo baimėms vėl užklupus rinkas

Rugpjūtis 07, 2019 15:43

Nors neatrodo, kad USDCAD artimiausiu metu kris žemiau 1,3000, tačiau šiandienos „Ivey" PMI duomenys bent jau galėtų paskatinti mažėjimo tendenciją.

Šaltinis: 2019 m. Rugpjūčio 07 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Šiandien norime pažvelgti į USDCAD. Valiutų porą antrojo ketvirčio pabaigoje buvo susitelkusi ties 1,3000 kainų lygiu ir dabar jau rodo trumpą atsigavimą bei stabilizavosi virš psichologiškai svarbaus lygio.

Panašu, kad viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl „Loonie" nesiėmė tolesnio augimo tempo, yra pastarojo meto prekybos karų baimės, dėl kurių ne tik kilo didesnis nepastovumas (pastaba: didėjantis kintamumas paprastai yra neigiamas CAD), bet ir žalios naftos atsargos toliau mažėja, ir praėjusį ketvirtadienį krito maždaug 7%, kai rinkoms grėsė susirūpinimas dėl pasaulinio augimo po to, kai JAV prezidentas Donaldas Trumpas nuo rugsėjo mėnesio žadėjo daugiau tarifų Kinijos prekėms.

Nors dėl šios bendros perspektyvos artimiausiu metu mažai tikėtina, USDCAD nukris žemiau 1,3000, tačiau trumpalaikė korekcija galėtų įvykti.

Tikimasi, kad šiandien pasirodysiantis Ivey PMI, kuris parodys Kanados verslo pasitikėjimą, tikimą bus 53 punktai, šiek tiek daugiau nei praėjusio mėnesių 52,4.

Geresni nei tikėtasi rezultatai gali paskatinti CAD stiprėjimą, nes tai pabrėžtų anksčiau liepos mėn. BoC pateiktas užuominas, kai centrinis bankas pranešė, kad šiuo metu nemato jokios priežasties sekti Fed žingsnį į mažesnes palūkanų normas.

Kita vertus, tai reiškia, kad, mūsų manymu, nuviliančios naujienos gali sukelti dar didesnį USDCAD augimą ir įsitvirtinimą aukščiau 1.3300.

Panašu, kad pagrindinis techninis lygis yra maždaug ties 1.3260 / 3300: užfiksavus šį lygį, kartu su prastomis Ivey PMI rodmenimis, kritimo tikslas būtų 1,3430 / 50.

Kita vertus, suradus pasipriešinimą, valiutų pora gali būti pažeidžiama nuvertėjimui link - 1.3000 / 3050:


Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, USDCAD dienos periodo duomenys: nuo 2018 m. gegužės 08 d. iki 2019 m. rugpjūčio 06 d. Grafiko data: 2019 m. rugpjūčio 06 d., 10:00 (GMT)

Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

2014 m. USD/CAD vertė padidėjo 9.4%, 2015 m. padidėjo 19.1%, 2016 m. Sumažėjo 2.9%, 2017 m. Sumažėjo 6.4%, 2018 m. padidėjo 8.4%, o tai reiškia, kad per penkerius metus kursas pakilo 28.4%.

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.