Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

USDCAD: trečiadienį BoC sprendimas dėl palūkanų normos nustatymo

Gegužė 29, 2019 13:27

USDCAD: trečiadienį BoC sprendimas dėl palūkanų normos nustatymo.

USDCAD valiutų pora per paskutines prekybos dienas buvo ganėtinai nepastebima - tai gali pasikeisti, kadangi šiandieną BoC priima sprendimą dėl palūkanų normų.

Šaltinis: 2019 m. gegužės 29 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Prieš šiandien BoC priimant sprendimą dėl palūkanų normų, USDCAD valiutų pora yra labai įdomioje vietoje. Nors rinkoje ir tikimasi, kad pinigų politika bus nekeičiama ir vis dar neaišku kiek BoC išlaikys palūkanų normas dabartiniame lygyje, bet koks palūkanų normų pakeitimas į vieną ar kitą pusę gali sukelti didesnį USDCAD valiutų poros kintamumą.

Kanadai mėnesio pradžioje nurodžius didžiausią vieno mėnesio darbo vietų padidėjimą (tai prieštaravo kai kurioms retorikoms, kurias matėme Kanados centrinio banko paskutiniame balandžio mėnesio susitikime, kurio metu buvo visiškai atsisakyta tendencijos didinti palūkanų normas), bus įdomu pamatyti ar BoC vadovas Polozas vėl bandys pateikti pareiškimą apie Kanados ekonominę perspektyvą ar bandys kalbėti apie Kanados valiutą „Loonie", šiek tiek daugiau dėmesio skirdamas prekybos santykių pablogėjimui tarp JAV ir Kinijos, dėl ko atsiranda ir potencialus galvosūkis dėl Kanados ekonomikos perspektyvų.

Jei matysime netiesioginį „Loonie-down-talk-talk-attempt", pagaliau galime išvysti 1.3500 kainos lygio pramušimą, o tai gali būti tiesus kelias iki dabartinių USDCAD 1.3670 kainos lygio metinių aukštumų.

Iš kitos pusės: daugiau dėmesio skiriant vis dar teigiamam Kanados ekonominiam vystymuisi, kurį rinkos dalyviai gali įskaityti tarp eilučių, nepaisant to, kad buvo nustatyta neutrali palūkanų normos lūkesčių norma ir neigiamų nuotaikų susijusiu su tarifų padidėjimu, USDCAD valiutų porą gali pramušti tendencijos palaikymo lygį 1.3280 / 3300 žemyn, tokiu atveju pirmasis tikslas turėtų būti nustatytas ties 1.3170 kainos lygiu.

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, USDCAD dienos periodo duomenys: nuo 2018 m. vasario 26 d. iki 2019 m. gegužės 28 d. Grafiko data: 2019 m. gegužės 28 d., 10:00 (GMT)

Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

2014 m. USD/CAD vertė padidėjo 9.4%, 2015 m. padidėjo 19.1%, 2016 m. Sumažėjo 2.9%, 2017 m. Sumažėjo 6.4%, 2018 m. padidėjo 8.4%, o tai reiškia, kad per penkerius metus kursas pakilo 28.4%.

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.

Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 77% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.