Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

USDCAD valiutų pora po paskelbtų JAV užimtumo duomenų, pramušė ilgalaikio trendo palaikymo lygį

Birželis 10, 2019 14:53

USDCAD valiutų pora buvo prekiaujama netoli ilgalaikio trendo palaikymo lygio, tačiau po nuviliančių JAV NFPs duomenų ir teigiamų Kanados ekonominių naujienų, ši valiutų pora pagaliau pramušė ilgalaikį palaikymo lygį.

galiau pramušė ilgalaikį palaikymo lygį.

Šaltinis: 2019 m. Birželio 10d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Šiandieną mes norime susitelkti į USDCAD valiutų porą ir į praeito penktadienio JAV ir Kanados paskelbtus užimtumo skaičius bei kokią įtaką tai turėjo šiai valiutų porai.

NFPs duomenys išėjo daug žemesni nei buvo tikėtasi, tik 75,000 punktų, o tikėtasi buvo 175,000, Average Hourly Earnings (Vidutinis Valandinis darbo užmokestis) tai pat buvo nuviliantis, paskelbtas MoM prieaugis tik 0.2%, o tikėtasi buvo 0.3%.

Iš kitos pusės paskelbti Kanados užimtumo duomenys buvo kur kas pozityvesni, užimtumo pokytis: tikimasi buvo 5,000 tačiau paskelbta buvo 27,700, o nedarbo lygis sumažėjo nuo 5.4%, palyginti su 5.7%.

To rezultatas, USDCAD valiutų pora gerokai nukrito žemiau ilgalaikės augančio trendo tendencijos linijos ir sustojo prie svarbaus palaikymo 1.3280 lygio. Tolimesnis kainos pramušimas aiškiai identifikuotų bandymą pramušti viršutinį pasipriešinimo 1.3500/3550 lygį, kaip melagingą signalą ir pirmasis tikslas turėtų būti 1.3170.

Solidūs būsto duomenys iš Kanados turėtų šios valiutų poros kainą stumtelėti dar žemiau, ir bet koks JOLTs Jobs nusivyliančių duomenų pateikimas, gali paskatinti rinkos dalyvių susirūpinimą dėl galimo JAV ekonomikos nuosmukio:

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, USDCAD dienos periodo duomenys: nuo 2018 m. kovo 09 d. iki 2019 m. birželio 07 d. Grafiko data: 2019 m. birželio 07 d., 10:00 (GMT)

Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

2014 m. USD/CAD vertė padidėjo 9.4%, 2015 m. padidėjo 19.1%, 2016 m. Sumažėjo 2.9%, 2017 m. Sumažėjo 6.4%, 2018 m. padidėjo 8.4%, o tai reiškia, kad per penkerius metus kursas pakilo 28.4%.

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.

Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 77% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.