76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

USDCAD valiutų poros dėmesys skirdamas BoC trečiadienio sprendimui

Rugsėjis 04, 2019 15:20

Didėjant pasauliniam neapibrėžtumui ir vis daugiau centrinių bankų pradedant savo skatinimo ciklus, BoC paprastai turėtų taip pat neatsilikti, tačiau iškyla problema…


Šaltinis: 2019 m. rugsėjo 4 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Šiandien daugiausia dėmesio bus skiriama BoC sprendimui. Vis labiau neaiškios rinkos aplinkoje, kai keli centriniai bankai visame pasaulyje jau sumažino palūkanų normas ir (arba) greičiausiai skatins ir toliau, toks žingsnis atrodo neišvengiamas, kai kalbama apie Kanados centrinį banką (BoC).

Remiantis tolesniu prekybos karo tarp JAV ir Kinijos eskalavimu ir keliais ženklais, rodančiais galimą nuosmukį didžiausios pasaulio ekonomikos horizonte, palūkanų normos mažinimas iš BoC nebus didelė staigmena - bent jau ne iš pirmo žvilgsnio.

Iš antro žvilgsnio tampa akivaizdu, kad BoC turėtų milžiniškų sunkumų pateisinti tokį palūkanų normos sumažinimą, nes naujausi ekonominiai rodikliai (pvz., Kanados infliacija, pasiekusi 2% (YoY), palyginti su 1,7% prognoze) parodė, kad Kanados ekonomika auga.

Taigi apsikeitimo sandorių rinkos šiuo metu prognozuoja mažesnę nei 20% tikimybę, kad BoC sumažins palūkanas šiandien. Tačiau kitą vertus, rinkos prognozuojama 70% palūkanų normos mažinimo tikimybė iki metų pabaigos.

Atsižvelgiant į tai, pagrindinis dėmesys šiandien bus skiriamas BoC gubernatoriaus Polozo retorikai: bet kokie agresyvus palūkanų mažinimai, pagrįsti tolesniu JAV ir Kinijos prekybos karo eskalavimu, USDCAD porą gali nukreipti aukščiau 1,3400 ir nutiesti kelią iki 1.3500 / 50 kainų lygio.

Kita vertus, jei pamatysime stebėtiną neutralią retoriką, nukreipiančią į „palauk ir pamatyk" požiūrį, USDCAD (Loonie) gali turėti trumpalaikį spaudimą, paliekant valiutų porai galimybe kristi žemyn link 1.3200 regiono:Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, USD/CAD Dienos periodo (D1) duomenys: nuo 2018 m. birželio 5 d. iki 2019 m. rugsėjo 3 d.) Grafiko data: 2019 m. rugsėjo 3 d., 10:00 (GMT).

Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

USDCAD kursas 2014 metais pakilo 9.4%, 2015 metais pakilo 19.1%, 2016 metais nukrito 2.9%, 2017 m. nukrito 6.4%, 2018 m. pakilo 8.4%, tai reiškia, kad po penkių metų kursas yra pakilęs 28.4%.


Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.