Kad Jūsų patirtis naršant mūsų svetainėje būtų pati geriausia, mes naudojame slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Daugiau informacijos bei tai, kaip galite pakeisti savo nuostatas, rasite mūsų Privatumo politikoje.
Daugiau informacijos Sutinku
79% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 79% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus. expand_more

USDJPY meškų rinka toliau laiko kainą žemiau 108.50/ 109.00 - ar tai bus savaitės uždarymo kaina?

Rugsėjis 27, 2019 14:18

Šaltinis: 2019 m. rugsėjo 27 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Nors tikėtina, jog USDJPY valiutų pora prekybos savaitę pabaigs kainai esant aukščiau 106.80/107.00 lygio, prekiautojai turėtų išlikti atsargesni galvodami apie trumpalaikes ir vidutinės trukmės pozicijas.

Baigiantis prekybos savaitei, galima labiau analizuoti USDJPY valiutų porą. Kol laukiame įdomių ekonominių naujienų, turbūt būtų logiškiau atkreipti dėmesį į ateinančią prekybos savaitę ir laukiamas gausias ekonomines naujienas.

Po to, kai USDJPY kainai nepavyko pakilti aukščiau 108.50/ 109.00 lygio, tai buvo spekuliacija pagrįta kainos ataka įkvėpta minties, jog BoJ (Centrinis Japonijos Bankas) gali svarstyti dar labiau sumažinti palūkanų normą rugsėjo mėnesį vykstančio susitikimo metu, tai buvo spekuliacija, kurią BoJ vadovas Haruhiko Kuroda paneigė ir to pasekoje, USDJPY kaina pradėjo intensyviau judėti link 106.80/ 107.00 lygio.

Šiems įvykiams įtakos turėjo nauji politiniai skandalai, kai JAV atstovų rūmų demokratai iškėlė apkaltą JAV prezidentui D. Trumpui.

Visą tai turint omeny, prekybos savaitės pabaigoje USDJPY prekiautojai atidžiai stebės visus pokyčius susijusius su šiais JAV politiniais neapibrėžtumais, kartu su visais įvykiais apimančiais JAV ir Kinijos "Prekybos karus".

Jeigu neatsiras naujų kalbų liečiančių šias temas, tikimasi, jog USDJPY valiutų pora prekybos savaitę pabaigs kainai esant aukščiau 106.8/107.00 lygio, net jeigu šiandienos JAV ekonominiai rodikliai pasirodys nuviliantys.

Tačiau, mes vistiek išliekame atsargūs galvodami apie USDJPY ilgalaikes pozicijas. Tol, kol kaina yra žemiau 108.50/109.00, USDJPY rodo galimus signalus trumposioms pozicijoms:

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, USD/JPY Dienos periodo (D1) duomenys: nuo 2018 m. rugpjūčio 10 d. iki 2019 m. rugsėjo 26 d.) Grafiko data: 2019 m. rugsėjo 26 d., 10:00 (GMT). Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

USD/JPY kursas 2014 metais pakilo 13.7%, 2015 metais pakilo 0.5%, 2016 metais krito 2.8%, 2017 m. krito3.6%, 2018 m. nukrito 2.7%, tai reiškia, kad po penkių metų kursas yra pakilęs 4.1%.

MetaTrader5 Profesionalams

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.