Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

USDJPY: visų akys penktadienį krypsta į svarbų palaikymo lygį ties 108,70

Gegužė 31, 2019 12:18

Nors kitą savaitę bus paskelbti svarbūs duomenys USDJPY porai, didėjantis skepticizmas gali paveikti USDJPY porą jau šiandien.

Šaltinis: 2019 m. gegužės 31 d. Ekonominės naujienos, Ekonomikos naujienų kalendorius

Prekybos savaitės uždarymo diena norime giliau pažvelgti į USDJPY valiutų porą.

Po 10 metų JAV ir iždo pajamingumo sumažėjimo iki žemiausio lygio nuo 2017 m., ir galimos rizikos akcijų rinkose, kai per pastarąsias dienas, SP500 CFD patvirtino savo potencialią dvigubą viršūnę, pramušus žemiau nei 2800 punktų, atvėrė JAV akcijų indeksą pažeidžiamą tolesniam nuosmukiui (techniškai numatomas lygis ties 2700 punktų), USDJPY dėmesio centre persijungia į svarbiausią palaikymo ribą ties maždaug 108.70/109.00.

Nors šiandieniniai ekonominiai skaičiai objektyviai laikomi mažesniu susidomėjimu nei gausios ekonominės naujienos kitą savaitę, nuviliantys JAV duomenys gali papildomai paskatinti spartesnį kapitalo grąžinimo į JPY valiutą.

Jei toks vystymasis vyksta kartu su pramušimu žemiau nei 108.70 kainų lygiu USDJPY poroje, tuomet numatomas potencialus judėjimas žemyn link 107,50 per ateinančias dienas, o tolesni nuostoliai gali paveikti kurso judėjimą link sausio (Flash Crash) žemumų lygiu ties 105.00.

Tik jei mes galime laikytis virš 108.70/109.00 kainų lygio ir judėti link 110.70 kainų lygio atsigaivino dienos uždarymo metu, tuomet galimai būtų išvengta sausio mėnesio „Flash Crash" kritimo lygio, nors tai atrodo mažai tikėtina.

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 Supreme Edition, USD/JPY dienos periodo duomenys: nuo 2018 m. gegužės 2 d. iki 2019 m. gegužės 30 d. Grafiko data: 2019 m. gegužės 30 d., 10:00 (GMT).

Pastaba. Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

2014 m. USD/JPY vertė padidėjo 13.7%, 2015 m. padidėjo 0.5%, 2016 m. Sumažėjo 2.8%, 2017 m. Sumažėjo 3.6%, 2018 m. Sumažėjo 2.7%, o tai reiškia, kad per penkerius metus kursas pakilo 4.1%.

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą „Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.

Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 77% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.