Admiral Markets apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Įstaigos „Financial Conduct Authority“ (FCA) priežiūra
  • Svertas iki:
    1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
    1:500 Profesionaliems klientams
  • FSCS apsauga
  • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.

Prekiautojo tinklaraštis

83 % Kalėdinio Ralio tikimybė. Kaip prekiausite Jūs?


Santa Rally

Remiantis naujais duomenimis, Kalėdinio pakilimo tikimybė siekia 83 %. Niekada negirdėjote apie šį reiškinį? Nesijaudinkite. Šiame straipsnyje aptarsime, kas yra Kalėdinis pakilimas, kokios jo priežastys ir kaip galite pradėti prekiauti jau šiandien.

Kas yra Kalėdinis Ra

...

Daugiau


Kriptovaliutų rinkos kapitalizacija sumažėjo 700 mlrd. $. Kas toliau?


Kriptovaliutu ateitis

2017-aiais rinka patyrė vieną iš didžiausių bumų istorijoje: dėl Bitcoin kriptovaliutų rinka išaugo 2000 %.

Vos po metų, 2018-aiais, kriptovaliutos vėl pasižymėjo istorijoje. Šiais metais įvyko tai, kas vadinama „didžiuoju 2018 m. kriptovaliutų nuosmukiu“. Š

...

Daugiau


Investuotojams prekybos karo paliaubų nepakako


Praėjusią savaitę pagrindinės pasaulio akcijų rinkos vėl pasižymėjo prastomis nuotaikomis. JAV ir Europos indeksai nuvertėjo daugiausiai, o Kinijos išliko nepakitę. Savaitės pradžioje akcijos brango paskelbus apie Kinijos ir JAV 3 mėnesių paliaubas prekybos karo tema, t

...

Daugiau


Į rinkas sugrįžo optimizmas


Praėjusią savaitę į pasaulio akcijų rinkas sugrįžo investuotojų optimizmas ir svarbiausi indeksai žaliavo. Geriausiu pasirodymu išsiskyrė JAV bei Japonija, tuo tarpu Europa ir Kinija užfiksavo tik labai mažus prieaugius. Bendrai pozityvios rinkos tendencijos buvo paremt

...

Daugiau


Prekyba vykstant JAV ir Kinijos prekybos karui ir G20 viršūnių susitikimui


Savo kalendoriuose pasižymėkite 2018 m. lapkričio 30-ąją. Tą dieną Pietų Amerikos šalyje, Argentinoje, pirmą kartą bus surengtas aukščiausiojo lygio susitikimas G20.

Be to, JAV prezidentas Donaldas Trumpas ir Kinijos prezidentas Xi Jinping susitiks per privačią vakarienę

...

Daugiau


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.