Prekiautojo tinklaraštis

Bolingerio juostos su Admiral Keltner pramušimo strategija


Brangūs prekiautojai,

Kaip jau paaiškėjo ankstesniame straipsnyje, Bolingerio juostos tokios populiarios dėl daugybės priežasčių. Šiandiena aš su Jumis pasidalinsiu strategija, paremta Bolingerio juostomis ir, mano nuomone, geriausią Keltner kanalų indikatorių galima len

...

Daugiau


Kuris „Sostų karų" veikėjas atspindi Jūsų prekiavimo stilių?


*Straipsnyje gali būti užuominų apie Jūsų dar nematytas serijas!*

Švęsdami, kad prasidėjo naujas populiariojo „Sostų karų" serialo sezonas, kviečiame Jus sužinoti, kuris „Sostų karų" veikėjas geriausiai atspindi Jūsų prekiavimo stilių!

Nebent jeigu esate kaip iš medžio iš

...

Daugiau


Sužinokite, kodėl Bolingerio juostos yra naudingos Forex ir CFD prekyboje


Brangūs prekiautojai,

Ar naudojate savo grafikuose Bolingerio juostas? Dauguma prekiautojų yra girdėję apie populiariąsias Bolingerio juostas, tačiau gali būti, kad nežino, kas ir kada jas išrado.

Bolingerio juostos (BB) – tai techninės analizės dalis, bet iš tiesų, pats

...

Daugiau


UK Rinkimai 2017: Kaip prekiauti rinkimų metuBrangūs prekiautojai,

Šie pirmalaikiai rinkimai gali būti puiki galimybė prekiauti, jeigu žinote kur prekiauti. Mes Jums jau pateikėme istorinę pastarųjų rinkimų rezultatų apžvalgą, todėl dabar pažiūrėkime, kaip šis svarbus politinis įvykis gali paveikti rinką.

Galimas

...

Daugiau


Prancūzijos rinkimai 2017: įžvalgos po pirmojo rinkimų turo


Brangūs prekiautojai,

Pirmas Prancūzijos rinkimų turas, kurį laimėjo Emanuelis Macronas, nežymiu skirtumu atsiplėšęs nuo dešiniosios Marine Le Pen, jau baigėsi. Mūsų spėjimai tapo realybe ir buvo galima matyti, kaip EUR/USD valiutų pora pasekė mūsų išankstine analize ir

...

Daugiau