76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Prekiautojo tinklaraštis

Akcijų indeksai pradėjo metus kilimu


Praėjusią savaitę biržose ir toliau dominavo optimizmas, nepaisant politinės įtampos tarptautinėje arenoje. JAV padidino sankcijas Iranui, siekdama dar labiau paaštrinti finansinį spaudimą šiai Vidurio Rytų šaliai ir jos ekonomikai. Kitame JAV karo fronte, derybose dėl

...

Daugiau


5 populiariausios prekybos idėjos 2020 metams


2019 m. prekiautojams ir investuotojams iš viso pasaulio buvo vieni įdomiausių metų finansų rinkose. Įtampa tarp JAV ir Kinijos, nuolatinės bėdos su „Brexit" ir pokyčiai pasaulinėje centrinių bankų politikoje – tai tik keli įvykiai, pritraukę visų dėmesį.

Būtent šie įvyk

...

Daugiau


Akcijų rinkos konsolidavosi


Praėjusią savaitę akcijų biržose vyravo įvairios nuotaikos – savaitės pradžioje tvyrojusį optimizmą vėliau pakeitė nerimas dėl politinių neramumų. JAV prezidento sprendimas susprogdinti automobilį su Irano aukšto rango karinių pajėgų vadu paskatino nerimą dėl išaugsianč

...

Daugiau


Šventiniu periodu akcijų rinkos žaliavo


Praėjusią savaitę rinkos ritmą sutrikdė šventinis periodas, tačiau tai nepakenkė pozityviam investuotojų sentimentui. Daugelis indeksų užfiksavo teigiamus rezultatus, o JAV stiebėsi į naujas visų laikų aukštumas.

JAV akcijų indeksai

Pagrindiniai didžiausios pasaulio ekono

...

Daugiau


Po prekybos susitarimo JAV indeksai kilo į naujas aukštumas


Praėjusią savaitę buvo paskelbta apie pirmo etapo prekybos susitarimą tarp JAV ir Kinijos. Tai paskatino investuotojus didinti riziką savo portfeliuose ir akcijų indeksai užfiksavo augimą. Tikėtina, kad šis susitarimas palengvins sąlygas verslo atstovams ateinančias mėn

...

Daugiau