Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Admiral Markets AS prisijungė prie Nasdaq Baltic obligacijų sąrašo

Sausis 25, 2018 09:14

Gerbiami Prekiautojai,

Kaip jūs tikriausiai jau žinote, Admiral Markets AS išplatino obligacijas investuotojams už 1,826,800 EUR sumą. Iš viso 306 investuotojai dalyvavo obligacijų platinime, vidutinė investicjos suma buvo 5,970 EUR.

Vienos obligacijos nominali kaina buvo 100 EUR, metinė palūkanų norma 8%, palūkanos išmokamos du kartus per metus. Obligacijų išpirkimo data yra 2027 metų gruodžio 28 d., iki kurios emitentas turi išpirkti visas obligacijas.

Kompanija patvirtino obligacijų perkėlimą ir viso 18,268 obligacijos buvo pervestos investuotojams į saugias sąskaitas 2017 m. gruodžio 28 dieną. Daugiau informacijos apie obligacijų platinimą galima surasti Admiral Markets tam skirtame obligacijų interneto puslapyje.

Taip pat nuo 2018 m. sausio 11 d. Admiral Markets AS išleistos obligacijos yra įtrauktos į Nasdaq Baltic obligacijų sąrašą Nasdaq Taline. Tai dar labiau padidina kompanijos skaidrumą ir skatina potencialių investuotojų susidomėjimą.

"Admiral Markets AS" iš Estijos bendrovės išaugo į pasaulinę internetinės prekybos įmonę ir džiaugiuosi, kad jie skatina tvarų augimą ateityje dalyvaudami vertybinių popierių biržoje", - sakė "Nasdaq Tallinn" generalinis direktorius Kaarel Ots. "Be to, gera matyti, kad įmonės vis dažniau siekia pateikti savo pasiūlymus būtent smulkiesiems investuotojams. Admiral Markets AS yra puikus pavyzdys, išleidžiantis ir siūlantis obligacijas, kurių nominali vertė yra 100 eurų."

Kaarel Ots, "Nasdaq Tallinn" generalinis direktorius

"Finansų sektoriuje veikiančiai bendrovei kapitalo pritraukimui turi būti naudojami keli šaltiniai. Būdami vertybinių popierių biržoje listinguojamųjų įmonių sąraše tampame dar skaidresne kompanija ir padidiname potencialių investuotojų susidomėjimą" sako Sergei Bogatenkov, Admiral Markets AS valdybos narys. Rinkos šiuo metu siūlo mums patrauklią palūkanų normą ir užtikrina likvidumą, tad mes norime būti tikri, kad pasinaudojame tokiu pasiūlymu. Mes ketiname panaudoti pritrauktas lėšas savo pozicijų stiprinimui rinkose, kuriose jau veikiame. Siekiame didinti mūsų klientų skaičių, kartu didinti klientų kapitalą ir galiausiai tapti viena iš TOP 10-ties geriausių šio sektoriaus kompanijų.

Sergei Bogatenkov, Admiral Markets AS valdybos narys

Pagarbiai

Admiral Markets AS

Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) - didžiausia vertybinių popierių prekybos technologijų ir informacijos paslaugų tiekėja visuose šešiuose žemynuose. Nasdaq paslaugų portfelyje – diversifikuoti sprendimai, leidžiantys klientams planuoti ir optimizuoti verslą, įgyvendinti verslo vizijas. Nasdaq technologijos – nepamainomas skaidrumą ir supratimą šiuolaikinėse pasaulio kapitalo rinkose užtikrinantis instrumentas. Nasdaq – tai pirmoji elektroninė vertybinių popierių birža pasaulyje, šiuo metu 50 šalyse valdanti 90 biržų, kuriose sudaromas maždaug vienas iš dešimties vertybinių popierių sandorių pasaulyje. Nasdaq kotiruojama daugiau kaip 3,900 bendrovių, kurių rinkos kapitalizacija viršija 12 trilijonų JAV dolerių. Norėdami sužinoti daugiau apie "Nasdaq", apsilankykite: www.nasdaqbaltic.com/market/

Atkreipkite dėmesį: Naujiena yra tik informacinio pobūdžio ir neteikia investicijų patarimų.


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.