Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Admiral Markets dalyvavo Frankfurte vykusioje parodoje „Prekybos pasaulis“

Gruodis 20, 2017 11:45

Brangūs prekiautojai,

2017 m. lapkričio mėn. 17-18 d., kaip ir praeitais metais, Admiral Markets Vokietijos filialo komanda dalyvavo didžiausioje ir svarbiausioje Vokietijos prekybos parodoje „Prekybos pasaulis" ("World of Trading" angl. k.), dažnai trumpiau vadinamoje WoT.


Admiral Markets stendas Vokietijoje, Frankfurte, vykusioje parodoje „Prekybos pasaulis"

Parodoje buvo apie 50 dalyvių, penktadienį vyko 36 seminarai, o šeštadienį – 34. Iš viso lankėsi ir daugybėje pokalbių dalyvavo bei prie stendų domėjosi siūlomais produktais daugiau negu 4000 prekiautojų ir investuotojų. Kaip visada tai buvo fantastiškas renginys.

Mes su savo klientais pasidalinome daugybe dalykų ir norėtume keliais iš jų pasidalinti ir su tais iš Jūsų, kurie nedalyvavo renginyje.

DAX30 specialistai!

Kaip matote aukščiau, mūsų stende aiškiai matėsi užrašas: „Willkommen beim DAX30 Spezialisten", kuris reiškia: „Sveiki atvykę pas DAX30 specialistus".

Tikriausiai žinote, kad viso pasaulio mastu turime kelis konkurentus – Admiral Markets nėra vienintelis brokeris! Tačiau yra tik vienas ekspertas, vienas specialistas kalbant apie prekybą populiariausiu Vokietijos indeksu DAX30! Pavyzdžiui, mūsų geriausias prekybos DAX30 indekso CFD pasiūlymas: 0.8 punkto įprastas ir pastovus spredas pagrindinėmis prekybos valandomis, įskaitant prekybą minilotais ir pagal poreikius pasirenkamą svertą iki 500… Patys paskaičiuokite!

Admiral Markets įžymusis analitikas Jochen Schmidt!

Geriausi prekybos mokymai!

Mes gyvename interneto amžiuje ir yra begalo daug informacijos bei švietimo šaltinių... Tačiau yra tik vienas Jochen Schmidt, mūsų įžymusis analitikas, kuris dirba tik Admiral Markets Vokietijoje. Jochen buvo su mumis praeitą savaitgalį ir vedė mokymus visiems stebint.

Kaip ir Jochen, mes manome, kad paprastesnės švietimo formos, tokios kaip knygų skaitymas, gali kartais būti šiek tiek dinamiškesnės ir labiau įtraukiančios. Būtent todėl skatiname savo prekiautojus pažvelgti profesionaliam dienos prekiautojui per petį! Mes siūlome vebinarus realiu laiku (angl. k.), tiesiogines profesionalų įžvalgas realiu laiku, kasdienes klausimų ir atsakymų sesijas ir visą kitą švietimo medžiagą nemokamai.

Skalpavimas? Mums tai patinka!

Gana dažnai patyrę prekiautojai naudoja skalpavimo strategijas. Todėl gerai, kad savo tiesioginių vebinarų ir seminarų komandoje turime garsųjį Heiko Behrendt! Jis taip pat dalyvavo su mumis WoT parodoje. Jeigu praleidote, visada galite prisijungti prie vebinarų (angl.k.), kurie vyksta tris kartus per savaitę, 08:30 mūsų „Labas rytas, DAX indekse!" vebinarų metu (Vokietija).

Jeigu norite prekiauti kitais instrumentais, prisijunkite prie mūsų Dienos Prekybos idėjos realiu vebinarų (angl. k.), kurie vyksta kiekvieną dieną, 12.00 val. Lietuvos laiku, kurių metu pristatomi „dienos prekyba ir įžvalgos" – šiandien tai gali būti EUR/USD valiutų pora, rytoj auksas, poryt – kas žino?! Jeigu Jums reikia naujų idėjų apie rinkas ir galimybes, prisijunkite prie mūsų vebinarų realiu laiku arba šiek tiek vėliau mūsų YouTube kanale (angl. k.).

Heiko posakis: „Geram prekiautojui užtenka 5 minučių!"

Mes kalbame Jūsų kalba!

Klausimas: ar visada suprantate tai, ką Jums sako Jūsų banko vadybininkas? Jeigu suprantate, Jūs esate išskirtinis atvejis.

Praeitą savaitgalį mūsų Vokietijos komanda dalyvavo Vokietijoje vykusioje parodoje, nes norime informuoti Jus, kad mums patinka paprastumas ir kad mes kalbame Jūsų kalba kad ir kur bebūtumėte. Nes tai labai palengvina gyvenimą, tiesa?

Mūsų biurai išsidėstę 16 šalių visame pasaulyje ir mes kalbame daugiau negu 20 kalbų. Jeigu Jums reikia pagalbos, tiesiog užsukite į biurą, parašykite el. laišką arba paskambinkite. Jūsų lauks pasiruošęs pagelbėti Admiral Markets komandos narys.

Admiral Markets Vokietijos vadovas Roman Krutyanskiy kalbasi su prekiautoju

Admiral Markets klientų vadybininkas Tim Temp pristato Admiral Markets keliems susidomėjusiems prekiautojams...

Admiral Markets – brokeris su veidu!

Jeigu Europoje vyksta prekybos paroda, mes tikriausiai ten ir būsime! Susitikimas Londone lapkričio pradžioje, WoT sekantį lapkričio savaitgalį… Mes visada norime pasirodyti, atsakyti į Jūsų klausimus ir sužinoti atsiliepimus.

Jeigu negalite sudalyvauti parodoje, nesijaudinkite! Mes taip pat organizuojame seminarus netoli Jūsų, Lietuvos miestuose, kurių metu pateikiame daug įžvalgios informacijos, padėsiančios įvairiuose prekiavimo aspektuose. Jeigu negalite juose sudalyvauti, prisijunkite prie mūsų nemokamų vebinarų (angl. k.) kiekvieną dieną!

Admiral Markets Vokietijos filialo komanda

Jūs! Vienintelis ir nepakartojamas...

Apibendrinant mums patinka dalyvauti tokiose parodose kaip „Prekybos pasaulis"! Tokiuose renginiuose galime susitikti su Jumis akis į akį ir parodyti ties kuo dirbame, ko turėtumėte tikėtis ir tai tik vienas būdas Jums pasakyti, akis į akį, kokie esame dėkingi, kad prekiaujate su mumis!

Tikimės, kad greitu metu su mumis susisieksite renginio, vebinaro, seminaro metu arba paprasčiausiai telefonu. Mes visada pasiruošę Jums padėti!

Pagarbiai,

Admiral Markets


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.