Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Admiral Markets Naujienlaiškis 2018-04-16

Balandis 17, 2018 16:32

Sveiki, Prekiautojai!

Admiral Markets žengia į naują erą, pristatydama visiškai naują ypatingą produktą, kuris, be abejonės, puikiai papildys mūsų siūlomų produktų asortimentą. Susidomėjote? Puiku! Skaitykite toliau!

Admiral Markets siūlo prekiauti akcijomis ir investuoti į 265 instrumentus – netrukus bus pristatyta dar daugiau

Su nekantrumu pranešame apie naują įvairiapusį pasiūlymą – Admiral.Invest –paremtą pažangiąja platforma MetaTrader 5 ir sukurtą investicijoms į akcijų rinkas.

Šiuo metu ši nauja sąskaita apima 265 didžiausių JK, JAV ir ES bendrovių akcijas, o ateinančiais mėnesiais bus siekiama įtraukti dar daugiau akcijų, todėl būtinai sekite naujienas.

Beje, tiesiog privalome paminėti puikius komisinius! Tik pažvelkite!

Visą informaciją, susijusią su naujais instrumentais ir Admiral.Invest sąskaitos komisiniais, galite rasti mūsų svetainėje, skiltyje Sandorio ypatybės.

Noriu sužinoti apie tai daugiau...

Šios savaitės analitikų įžvalgos

2018.04.16 "Finansų rinkų apžvalga"

Asmeninės konsultacijos ir seminarai:

Vilniuje:

Kaune:

Klaipėdoje:

Savaitės citata

Daugiau priežasčių, kodėl verta su mumis prekiauti

  • Kuo Admiral Markets skiriasi nuo daugelio kitų brokerių? Mūsų unikalus įskiepis MetaTrader Supreme Editionapima specialius indikatorius ir daugybę puikių funkcijų, kad prekiauti būtų dar įdomiau. Išbandykite jį šiandien!
  • Dar kartelį primename, kad visada rekomenduojame praktikuotis, – kaip tik todėl sukūrėme Demo sąskaitą, su kuria kiekvienas prekiautojas galės tobulinti savo įgūdžius tiek, kiek reikės.
  • Mūsų Švietimo skiltis yra viena iš geriausių rinkoje, nes čia rasite daug vertingų vaizdo įrašų ir mokomosios medžiagos. Jei turite klausimą, mes rasime atsakymą.

Ar žinojote, kad...

...mūsų galingasis įrankis Kriptovaliutų kainų barometras leidžia palyginti Bitcoin su kitomis kriptovaliutomis ir žetonais? Jis gali būti naudingas siekiant įvertinti bazinį turtą, sudarantį mūsų kriptovaliutų CFD produktus, ir sužinoti, kurių iš jų kaina yra pernelyg aukšta ar žema. Išbandykite jį jau šiandien!

Ar turite kokių nors klausimų apie mūsų įmonę ar savo prekybos patirtį? Mūsų draugiška ir kompetentinga klientų aptarnavimo komanda pasiruošusi Jums padėti. Susisiekite!


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.