Admiral Markets apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Įstaigos „Financial Conduct Authority“ (FCA) priežiūra
  • Svertas iki:
    1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
    1:500 Profesionaliems klientams
  • FSCS apsauga
  • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.

Admiral Markets Naujienlaiškis 2018-04-23

Balandis 24, 2018 13:05

Sveiki, Prekiautojai!

Ar jau minėjome, koks puikus yra mūsų naujasis Kriptovaliutų kainų barometras ir Admiral.Invest sąskaita? Pateiksime Jums dar vieną užuominą. Bet pirmiausia aptarsime svarbiausius dalykus...

Šios savaitės analitikų įžvalgos

Finansų rinkų apžvalga 2018.04.23

Asmeninės konsultacijos ir seminarai:

Vilniuje:

Kaune:

Klaipėdoje:

Gegužės 10 d. nuo 12.00 iki 17.00 val. - Individualių konsultacijų diena
Gegužės 10 d. nuo 18.00 val. - Pradedantiesiems! Kartu mokomės prekiauti demo sąskaitoje
Gegužės 21 d. nuo 18.30 val. - Teminis seminaras. Rizikos valdymo taisyklės svertinėje prekyboje

Savaitės citata

Admiral Markets AS generalinis direktorius ir finansų vadovas Sergei Bogatenkov laimėjo apdovanojimą Metų netikėtumas


Admiral Markets laimėjo apdovanojimą

Su džiaugsmu pranešame, kad Sergei Bogatenkov, Admiral Markets AS generalinis direktorius ir finansų vadovas, laimėjo apdovanojimą Metų netikėtumas, kurį skyrė Estijos verslo laikraštis „Äripäev" ir Didžiojo ketverto (BIG4) audito įmonės.

Anksčiau šiais metais ponas Bogatenkovas buvo nominuotas titului Geriausias finansų vadovas, nes jam vadovaujant Admiral Markets AS išplėtė savo tarptautinę veiklą ir proporcingai išaugo.Ypač svarbu paminėti, kad Admiral Markets AS neseniai viešai išleido obligacijas ir buvo įtraukta į Talino „Nasdaq" vertybinių popierių biržą.

Admiral Markets AS generalinis direktorius ir finansų vadovas

,Be galo puiku, kad Didysis ketvertas ir „Äripäev" kasmet rengia šį konkursą. Sveikinimai Astrit, kuri laimėjo pagrindinį apdovanojimą, – ji to nusipelnė! Gavęs apdovanojimą Metų netikėtumas labai nustebau! Jaučiuosi tikrai pagerbtas ir laimingas. Mūsų šaunios, kompetentingos ir atsidavusios komandos dėka Admiral Markets neabejotinai išaugo ir ketina tai daryti toliau! Vieni galime padaryti labai nedaug, o kartu – net labai daug. Dėkoju visiems!" – kalbėjo Sergei Bogatenkov. Skaityti toliau...

Daugiau priežasčių, kodėl verta su mumis prekiauti

  • Ar veiksmingai prekybai kriptovaliutų CFD Jums reikia patogaus įrankio? Išmėginkite mūsų Kriptovaliutų kainų barometrą, palyginkite Bitcoin su kitomis kriptovaliutomis ir įvertinkite bazinį turtą!
  • MetaTrader 5 yra moderniausia platforma, kuri perkels Jūsų prekybą į kitą lygmenį.
  • Jei jau naudojatės MetaTrader 5, duosime vieną patarimą: Admiral Markets MetaTrader Supreme Edition padarys šią platformą dar įdomesnę ir suteiks Jums galimybę pasinaudoti geriausiais atrinktais indikatoriais bei puikiomis funkcijomis.

Ar žinojote, kad...

...prekyba akcijomis pasisuko kita linkme su mūsų visiškai nauja sąskaita Admiral.Invest?

Prekyba 100 % tikromis akcijomis, jokio sverto ir jokio pradinio mokesčio. Pradėkite investuoti dar šiandien!

Jei turite kokių nors susijusių klausimų, mūsų kompetentinga ir draugiška komanda pasiruošusi Jums padėti! Susisiekite!


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.