Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Admiral Markets Naujienlaiškis 2018-04-30

Gegužė 02, 2018 14:38

Sveiki, Prekiautojai!

Atėjo paskutinė balandžio mėnesio diena. Kaip greitai bėga laikas, tiesa? Šiandien pristatysime naujausias mūsų naujienas ir įvykius.

Šios savaitės analitikų įžvalgos

Asmeninės konsultacijos ir seminarai:

Vilniuje:

Kaune:

Klaipėdoje:

2018 m. gegužės mėnesio valstybinės šventės – prekybos grafikas

Gegužės mėnesį Jungtinėje Karalystėje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Rusijoje ir Honkonge bus švenčiamos valstybinės šventės. Dėl šios priežasties mūsų prekybos valandos bus šiek tiek pakeistos. Visą informaciją apie šiuos pokyčius galite rasti mūsų naujienų skiltyje.

Nepamirškite sekti visų svarbių ateinančių įvykių, reguliariai tikrindami mūsų patogų Forex kalendorių.

Šventinis laikotarpis yra puikus metas naujai pradžiai. Pamėginkite prekiauti naujais instrumentais, susipažinę su visais mūsų siūlomais produktais!

Daugiau priežasčių, kodėl verta su mumis prekiauti

  • Ar norėtumėte paįvairinti savo prekybos rutiną? Išbandykite specialiai sukurtą įskiepį MetaTrader Supreme Edition ir pasinaudokite jo teikiamais privalumais!
  • Nepamirškite, kad už viską svarbiausia yra praktika. Admiral Markets siūlo pasinaudoti puikia galimybe tai daryti mūsų Demo sąskaitoje. Tobulinkite savo įgūdžius tiek, kiek tik reikės!
  • Jei vis svarstote apie ilgalaikę investiciją, sužinokite, kokią naudą teikia mūsų naujoji Admiral.Invest sąskaita, kurioje galite prekiauti akcijomis.

Ar žinojote, kad...

..Admiral Markets pristatė prekybos pasauliui du unikalius įrankius: MetaTrader Supreme Edition ir Kriptovaliutų kainų barometrą?

Didžiuojamės galėdami dėl Jūsų stengtis. O gal turite kokių nors klausimų? Nedvejodami susisiekite su profesionalia klientų aptarnavimo komanda!


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.