Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Admiral Markets Naujienlaiškis 2018-05-15

Gegužė 16, 2018 18:29

Sveiki, Prekiautojai!

Finansų rinkose tyko daug iššūkių, todėl dabar turbūt geriausias metas pamėginti prekiauti arba išmokti kažką naujo. Mūsų apžvalga, kurioje pateikiame svarbiausias naujienas ir atskleidžiame įvairius požiūrius, tikrai privers Jus susimąstyti!

Šios savaitės analitikų įžvalgos

Finansų rinkų apžvalga 2018.05.14

Finansų rinkų apžvalga 2018.05.14

Asmeninės konsultacijos ir seminarai:

Vilniuje:

Kaune:

Klaipėdoje:

Admiral Markets siūlo galimybę prekiauti dar daugiau akcijų ir ETF MetaTrader 5 platformoje

Admiral Markets siūlo galimybę prekiauti dar daugiau akcijų ir ETF platformoje MetaTrader 5

Galimybė prekiauti dar daugiau akcijų ir ETF MetaTrader 5 platformoje

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo šiol Admiral Markets praplėtė didžiausios apimties instrumentų pasiūlą daugiausiai per visą įmonės istoriją!

Mūsų klientams, turintiems MetaTrader 5 sąskaitas, suteikiama prieiga prie dar daugiau akcijų bei akcijų CFD, taip pat biržoje prekiaujamų fondų (angl. exchange-tranded funds, ETF), kuriuos mūsų bendrovė pristato pirmą kartą. Naujieji instrumentai apima:

  • Admiral.MT5 sąskaita: daugiau nei 3000 naujų akcijų CFD ir 80 ETF CFD;
  • Admiral.Invest sąskaita: virš 4000 naujų akcijų ir 100 ETF.

Dėl skirtingų tipų sąskaitų ir geriausios programinės įrangos MetaTrader 5 prekyba CFD ir ETF tampa greita, lengvai pasiekiama ir patogi. Apskaičiuokite viską patys! Mūsų komisiniai, taikomi prekybai JAV akcijomis, *prasideda nuo 1 JAV dolerio!

Tikimės, kad šis pasiūlymas padės mūsų klientams atrasti naujas rinkas ir prekybos metodus, o mums – tapti dar patogesne prekybos vieta prekiautojams ir investuotojams visame pasaulyje. Skaitykite visą pranešimą ->

Kas yra ETF?

CFD prekyba yra vienas iš pagrindinių objektų finansų rinkose. O kaipgi kita turto klasė – ETF?

Sandoriai dėl kainų skirtumo (CFD) yra didelės rizikos svertinis produktas, o biržoje prekiaujamas fondas (ETF) paprastai seka bazinį indeksą ir yra laikomas ne tokiu rizikingu.

Vienas iš didžiausių CFD ir ETF skirtumų yra tai, jog CFD pirmiausia naudojami spekuliacijai, o pastarieji – ilgalaikėms investicijoms, todėl ETF labiau tinka tiems, kurie siekia užsiimti pasyviu investavimu.

ETF yra laikomi pigesnėmis investicijomis, kadangi reikia sumokėti tik nedidelį metinį valdymo mokestį. Be to, nėra jokių palūkanų mokesčių, nes norint investuoti į ETF reikalingos nuosavos lėšos.

ETF yra veiksmingas būdas, leidžiantis patekti į konkrečias rinkas. ETF gali būti prekiaujama vertybinių popierių rinkoje, kaip ir į biržos sąrašus įtrauktų bendrovių akcijomis. Susipažinkite su mūsų prekybos instrumentais ->

Daugiau priežasčių, kodėl verta su mumis prekiauti

  • Jei Jums patinka ieškoti naujų įrankių arba tiesiog norite patogaus įrankio kriptovaliutų prekybai, būtinai išbandykite mūsų Kriptovaliutų kainų barometrą!
  • Mūsų MetaTrader Supreme Edition daro tikrus stebuklus MT4 arba MT5 prekybos platformoje. Atsisiųskite jį nemokamai ir perkelkite savo prekybą į aukštesnį lygmenį!
  • Admiral Markets pristato specialią sąskaitą ilgalaikėms investicijoms – Admiral.Invest Susipažinkite su jos siūlomomis konkurencingomis sąlygomis ir priimkite savo sprendimą dar šiandien!

Ar žinote, kad...

...Admiral Markets siūlo nemokamą aukščiausio lygio švietimą prekiautojams? Mūsų turtinga įžvalgių mokomųjų straipsnių ir internetinių seminarų apie Forex bei CFD kolekcija, taip pat įdomusis Prekiautojo tinklaraštis apžvelgia visus įmanomus prekybos aspektus.

Nepamirškite, kad iškilus kokiems nors klausimams ar rūpesčiams, mūsų profesionali klientų aptarnavimo komanda visuomet pasiruošusi Jums padėti - Susisiekite!


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.